MüzikMüzik Haber

Fenomenlere İsyan Eden Gökçe’ye Yanıt Rapçi Şehinşah’tan Geldi!

Rapçi Şehinşah, sisteme isyan eden Gökçe’ye yanıt verdi. Şarkıcı Gökçe, geçtiğimiz gün okuduğu okullardan ve tecrübelerinden bahsetmiş ve sahnede olmanın bir değeri olmadığından dem vurmuştu.

Okuduğu okulları ve aldığı dersleri anlatan Gökçe, ”20 yaşından beri sahnedeyim. Tavsiyem; kutu açın, küfür edin, makyaj videosu çekin. Daha değerli” çıkışında bulunmuştu.

Tepkilere sebep olan açıklama sonrası ünlü şarkıcıya bir yanıt da Şehinşah’tan geldi. Şehinşah, ”Hocaların Tuttu Fırlattı Kalbimi’ni yap diye mi bu eğitimi verdi sana ablacım” dedi.

Gökçe’ye üstü kapalı ayar veren Şehinşah’ın yanıtı kısa sürede binlerce beğeni aldı.

Ne olmuştu?

Gökçe, Twitter hesabı aracılığı ile ”Sanat Yönetmenliği mezunuyum. Piyano eğitimim var. Şahika Tekand Tiyatro Okulu mezunuyum. İki dil biliyorum. İki sene şan dersi aldım. 2 sene reklamcılık yaptım. 2o yaşından beri sahnedeyim. Tavsiyem: Kutu açın, küfür edin, makyaj videosu çekin. Daha değerli!” açıklamasında bulunmuştu.

İlgili Haber: İsyan Eden Gökçe’ye Takipçisinden Jet Yanıt! ‘İğneyi Kendine Batır Gökçe!’

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Bu İçeriğin Kısa Linki: https://muzikonair.com/QxtRD
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.