MüzikMüzik Haber

Feridun Düzağaç’tan Dava Açıklaması

Ünlü şarkıcı Feridun Düzağaç’tan hakkında MESAM’da genel kurul kararlarına hile karıştırmak iddiası ile dava açılması ile ilgili açıklama geldi. MESAM’a kayyum tarafından atanan son başkan Çoşkun Sabah ve ekibi, aralarından Feridun Düzağaç ve Sümer Ezgü’nün de bulunduğu dört kişi hakkında sahte üyeler ile kurul kararlarına hile karıştırmak iddiası ile savcılığa suç duyurusunda bulunmuştu.

Feridun Düzağaç Instagram sayfası üzerinde yaptığı açıklamada hakkında dava açılacağını katıldığı bir davette gazeticilerden öğrendiğinden bahsetti. Düzağaç onun için en yaralayıcı olan şeyin saygı ve sevgi duyduğu Fuat Güner’den gelen tepki olduğunu: “O kongre ile ilgili yaşayacağım hiç bir olası yargılama, ceza vs. , olaylı o meşhur gün benim için hala çok değerli kıymetli ve ‘müzisyenliği ve ustalığı’ ile saygın olan Sayın Fuat Güner beyefendinin o kutsal , kadim ve yarım asırlık paha biçilmez ‘pena’sını tuttuğu sağ elinin işaret parmağını gözlerimin ta içine içine sallayarak “ ağır cezada yargılanacaksın Feridun efendi” diye bağırdığını, içim parçalanarak yaşadığım ‘o an’ kadar yaralayıcı ve incitici olamayacaktır.” ifadeleriyle dile getirdi.

Açıklamasında kendine destek olan başta MÜYOBİR başkanı Burhan Şeşen ve Hıncal Uluç olmak üzere herkese teşekkürlerini ileten Düzağaç açıklamasında: “kongreler canlı yayınlansa milyonlara rezil oluruz” ifadelerine yer verdi.

Bu açıklamanın ardından Feridun Düzağaç’a bir destek de Pinhani’den geldi. Açıklamanın altına yorum yaparak: “Biz de çok şükür çok azını tanıyoruz, seni de çok seviyoruz. Sen yolundan dönme, arkandan gelenler kaybolmasın.” ifadeleri ile Düzağaç’a destek verdi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu