Müzikonair Ferman Toprak’ın Eşinden Şok İddia! ‘Kocam Beni Dövdü…’ | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Ferman Toprak’ın Eşinden Şok İddia! ‘Kocam Beni Dövdü…’

Ferman Toprak’ın eşi Hilal Toprak ”Kocam beni dövdü” diye darp raporu alıp polise başvurdu. Polis merkezinde ifadesi alınan Toprak, suçlamaları kabul etmedi.

Ünlü şarkıcı, ”Eşimle arkadaşımızın doğum günü partisinde alkol aldık. Hatırlamadığım bir nedenden sözlü tartışma yaşadık. Eşimin iddia ettiği gibi kendisini darp etmedim.”

Hilal Toprak, Beykoz Aile İçi ve Kadına Karşı Şiddetle Mücadele Büro Amirliği’ne verdiği ifadesinde eşiyle evlilikleri süresince sıkıntılar yaşadığını belirtti. Hilal Toprak, ”Eşimle cumartesi günü arkadaşımızın doğum günü partisine gittik. Burada alkol aldık. Alkolün de etkisiyle sözlü tartışmaya başladık. Eve dönerken araç içerisinde tartışma devam etti ve eşim bana hakaret etti. Daha sonra kollarıma, yüzüme ve başıma vurdu. Beni dövdü. Beni daha önce de dövdü. Kendisinden davacı ve şikâyetçiyim” ifadelerine yer verdi.

Suçlamalar üzerine ifadesi alınan ünlü şarkıcı Ferman Toprak, ”Eşimle arkadaşımızın doğum günü partisinde alkol aldık. Hatırlamadığım bir nedenden sözlü tartışma yaşadık. Eşimin iddia ettiği gibi kendisini darp etmedim.” diye konuştu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)