Araç çubuğuna atla
EtkinliklerKonser

Fettah Can, Gökay Süngü’nün Konuğu Olacak

Dolapdere Big Gang Kurucusu Gökay Süngü Instagram’da düzenlediği Soul Coffee adlı canlı yayınlarına hergün aldığı konuklarıyla #EvdeKal diyor.

Dünya genelinde etkisini gösteren coronavirus (covid-19) ülkemizde de etkisini göstermeye başladığı şu günlerde Birbirinden yetenekli oyuncu ve sanatçıları kendi instagram hesabında canlı yayına konuk alıyor. Geçtiğimiz günlerde Bihter Dinçel, Hüseyin Ceylan, Yonca Şahinbaş, Ayda gibi konukları oldu. Bugün ise Fettah Can konuk olacak. Gökay Süngü,  “Ülkece bu zorlu süreçte destek olabilmek için yapmamız gereken evde kalmak, yakın temastan kaçınmak ve bu konuda sevenlerimizi bilinçlendirmek, stresli ve monoton ev halinden kurtulup enerjimizi pozitife çevirebilmek adına sosyal bir etkinlik planlamak düşüncesindeydik. The Soul Production olarak bu süreçte halkımıza destek olabilmek için bizlerde #SazdaKalSözdeKal #EvdeKal #RitmdeKal Hashtag leri ile herkesi Gökay Süngü ile Soulcoffee’ye davet ediyoruz. Tüm Evde Kalanları Hergün 22:00’da @GokaySungu kişisel hesabımdan yapmış olduğumuz yayınlara davet ediyorum.” dedi.

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.