Araç çubuğuna atla
Albüm & SingleMüzik

Fettah Can’dan Murat Alpsü’ye Büyük Destek

Kendine özgü yorumu ve benzersiz sahne performansı ile geniş bir dinleyici kitlesine ulaşan Murat Alpsü, Poll Production etiketiyle piyasaya çıkardığı “Zirve” isimli single ile müzikseverlerin karşısına çıkıyor.
 
“Zirve”, Türkiye’nin en önemli müzik adamı ve bestecilerinden biri olan Fettah Can imzalı olup, yaklaşık 2 yıllık stüdyo çalışmalarının sonucunda ve Fettah Can’ın prodüktörlüğünde piyasaya çıktı.
 
Murat Alpsü, ilk video klibini single ile aynı adı taşıyan sözü Şeydağ Tatlıkazan, müziği ve düzenlemesi Fettah Can’a ait olan “Zirve” isimli şarkıya çekti. 
 
Yönetmenliğini Murat Özfilizler’in üstlendiği video klibin çekimleri yaklaşık 6 gün sürdü. Çekimler İstanbul ve Antalya’da gerçekleşti.
 
Murat Alpsü, single’ın her aşamasında yanında olan Fettah Can için  şunları söyledi: “Fettah abinin kariyerimdeki yeri çok önemli. O benim dönüm noktam! Artık bir gönül bağımız oluştu, ona çok saygı duyuyorum.”
Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.