Müzikonair Fevzi Kaan Menajer ve İletişim | Müzikonair
Bilgi Deposu 5N1KGenel Bilgiler

Fevzi Kaan Menajer ve İletişim

Fevzi Kaan menajer hizmetleri Müzikonair tarafından verilmektedir. İşte Fevzi Kaan iletişim kanalları ve menajerlik hizmetleri için iletişim bilgileri...

Fevzi Kaan menajer hizmetleri Müzikonair tarafından verilmektedir. Son günlerde sosyal medyanın en çok konuştuğu isimlerden olan Fevzi Kaan’ın tüm organizasyon ve menajerlik hizmetleri Müzikonair tarafından yürütülmektedir. Sosyal medya hesabından çektiği videolarla adından söz ettiren ünlü fenomen ile iletişime geçmek için birçok yöntem bulunmaktadır.

12 yaşında olmasına rağmen çaldığı org ve kendine özgü üslubuyla söylediği şarkılarla 7’den 70’e herkesi kendine hayran bırakan Fevzi, organizatörlerin ve reklam ajanslarının aradığı isim haline geldi. Sefo’nun İsabelle şarkısına getirdiği yorumla bir anda yüksek takipçi kitlesine ulaşan fenomen, menajer hizmetlerini sosyal medyaya adım attığı tarihten itibaren Müzikonair yönetmektedir ve başka bir menajeri ve ajansı yoktur.

Fevzi Kaan menajer arayışında olanlar Müzikonair ile iletişime geçerek soru, görüş ve önerilerini reklam, konser ve organizasyon tekliflerini iletebilmektedir. Instagram ve TikTok platformlarında milyonlara kişinin izlediği videolarıyla adından söz ettiren Fevzi Kaan Türkeri sempatik tavırlarıyla da dikkat çekiyor.

Ünlü fenomen müziğe başlama öyküsünü şöyle anlatıyor;

Org çalmaya olan ilgim küçüklüğümden geliyor. Başka çocuklar anne babalarından oyuncak araba falan istiyordu. Bir gün ben de ailemle oyuncak araba almak için oyuncakçıya gittiğimde org, gitar ve sazları gördüm. Annemden org almasını istedim. Pandemi sürecinde orga daha fazla yoğunlaştım. Annemin telefonu ile videolar çekip sosyal medyaya yükledim. Sonra videolarım beğeni almaya başladı. Herkes kendi sayfasında paylaşmaya başladı ve bana olan ilgileri arttı. Güzel bir duygu mutluyum. Telefonlar susmadı.

Fevzi Kaan iletişim için [email protected] ve 0552 685 38 82 numaralarını kullanabilirsiniz. Fevzi Kaan menajer numarası 0552 685 38 82’dir.

İlgili İçerik: Sosyal Medyada İzlenme Rekorları Kıran Fevzi Kaan Müzikonair’e Konuştu: Telefonlar Susmadı!

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu