MüzikMüzik Haber

Feyza Nur Saydam’ın Şüpheli Ölümüne Müzik Dünyasından Tepki!

17 yaşındaki Feyza Nur Saydam'ın şüpheli ölümüne tepkiler çığ gibi büyüyor. Bir tepki de Gülben Ergen ve Işın Karaca'dan geldi.

Geçtiğimiz gün Gaziantep’te 17 yaşındaki Feyza Nur Saydam isimli bir genç kızın şüpheli ölümü sosyal medyada geniş yankı uyandırmıştı. 7. kattaki evin balkonundan düşerek ölen Saydam için büyük çaplı soruşturma başlatıldı.

Ardından Feyza Nur Saydam’ın 17 Ağustos 2020’de Twitter hesabında “Ben bir yerden aşağı atlamam, biri atmıştır. Bir gün hashtaglerden biri olursam bulunacak kılıfların hiçbirini yapmam, hakkımı arayın” dediği ortaya çıktı. Tüm bunların ardından toplumsal sorunlara duyarlılığıyla bilinen ünlü sanatçı Gülben Ergen ise “Bize bu mektubu bırakıp giden biri daha… Arayacak mıyız hakkını” notunu düştü. Gülben Ergen’in bu paylaşımı kısa sürede yoğun destek gördü. Işın Karaca ise Ergen’in paylaşımına “Bir erkeğin böyle bir not yazmasına gerek bile kalmayan bu adi çarkın taa göbeğine ben! Yeter ama” yorumunu bıraktı.

instagram feyza nur saydam gülben ergen ışın karaca

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
Reklam

Bu İçeriğin Kısa Linki: https://muzikonair.com/qStBl
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.