Ana Sayfa » Müzik » Fight Kulüp 2 Projesinin Sır Perdesi Aralanıyor

Fight Kulüp 2 Projesinin Sır Perdesi Aralanıyor

oduller-reklam-banner

Fight Kulüp 2 kadrosunda yer alan isimlerin açıklanmasının yankıları rap müzik takipçileri ve sosyal medyada sürüyor. Reynmen ve KC Rebell gibi isimlerin kadroda yer aldığını öğrenen birçok kişi Killa Hakan ve Ceza’yı sert sözlerle eleştirmeye devam ediyor.

Sosyal medyada ve rap camiasında birçok kişinin eleştiri oklarının hedefi olan Fight Kulüp 2 projesi ile ilgili Massaka son noktayı açıklamalarıyla koydu.

Yaşanan durum üzerine Massaka, sosyal medya hesabından videolu açıklama yaptı. Massaka, KC Rebell ve Reynmen ile ilgili çeşitli iddialara ve eleştirilere yanıt verdi. Massaka, ”Biz olaya müdahale ettik. Birkaç gün içerisinde yeni isimleri açıklayacağız. Bizim milliyetçiliğimizi sorgulayamazsınız. Herkes yanlış karar verebilir, düzeltmiyorsak yanlıştır” diye konuştu. Massaka Reynmen ile ilgili çeşitli eleştirilere de Eminem üzerinden yanıt verdi.

Ünlü rapçi şöyle konuştu;

”Biz buna müdahale ettik. Güncelleştirdik. Birkaç isim olmayacak. Birkaç gün içerisinde yeniden açıklayacağız. Bizim gözümüzden kaçan şeyler olabilir tüm piyasayı araştırmıyoruz. Yazılan şeylerin tamamı saçmasapan. Bizim milliyetçiliğimizi sorgulayamazsınız. Saçmasapan haberler yayılmasın. Ben bunun biraz daha geç geleceğini sanmıştım. İnsanlar açığını arıyor. Herkes bizim duruşumuzu ve zihniyetimizi biliyor. Politikaya girmeye gerek yok. Rapçilerin yorumları falan özellikle Reynmen konusunda. O rapçilere bir sorsak ‘Bu dünyanın üstadları kim?’ diye. O Eminem’e bir bakın kimlerle feat yapmış diye. Böyle şeylere takılmayın. Eninde sonunda müzik bu. Siz kafayı mı yediniz? Laf olsun çuval dolsun nasıl bir kafa bu? Siz neyi biliyorsunuz? Direkt bize sorun. Herkes yanlış bir karar verebilir. Düzeltmiyorsak yanlıştır. Biz 500 tane şarkısı olan kişinin her şarkısını araştırmıyoruz. İki tane fazladan bilmiyoruzdur. Biz değiştiririz, düzeltiriz. En doğru bilgileri bizden alırsınız”

İlgili Haber: Çıkmadan Olay Yaratan Şarkı: Fight Kulüp 2

Reklam
oduller-reklam-banner