Canlı AnlatımMüzikÖzel

Fizy Müzik Ödülleri – CANLI ANLATIM


Anlatıcı : Serap ILGIN


21.51- 40’ncı sanat yılını geçtiğimiz haftalarda kutlayan Yeni Türkü, fizy Onur Ödülü’ne layık görüldü.

21.50- fizy’de en çok paylaşılan şarkı ödülünü Merve Özbey’in Yaramızda Kalsın’ı aldı. Özbey, ödülünü alırken “Müzik sektöründeki ödül törenlerine olan inancımı kaybettiğimde böyle güzel bir yerde ödül almak benim için çok önemli. Onurcan’ı anmadan geçemeyeceğim. Hayata 21 yaşında çok erken veda etmiş kardeşim adına alıyorum. Onurcan Özcan sayesinde dinlediniz ve sevdiniz. Onu anmadan geçemezdim. Öyle güzel bir şarkı yapmış ki ruhu şad olsun, sevenlerine ailesine sabır dilerim” dedi.

21.47- En çok aranan sanatçı ise Ahmet Kaya oldu. Ahmet Kaya’nın eşi de törene katılanlar arasında yerini aldı.

21.44- Ebru Gündeş Aşık albümüyle en iyi albüm ödülünü almaya hak kazandı. Gündeş’e ödülünü Öner Sarıahmetoğlu ve Cengiz Semercioğlu verdi.

21.41- En çok dinlenen müzik grubu ödülünü Pinhani aldı. Grup üyelerinin hepsi törene katılım göstermedi. Ödülü Umut Kuzey “Milyonfest’ten de anlaşılacağı gibi ödülü Pinhani kazandı” diyerek takdim etti. Pinhani ödülünü alırken Duman’a “Ödülün üstünde Duman yazmıyor değil mi?” diyerek ünlü rock grubuna espirili göndermede bulundu.

21.24- Törende Yeni Türkü sahne aldı. Bu sırada Sıla’nın şarkıya eşlik ederken mest olduğu görüntülendi. Yeni Türkü’nün performansı büyük alkış topladı.

21.18- En çok dinlenen düet ödülünü Bilal Sonses ve Tuğçe Kandemir’in İçimdeki Sen şarkısı kazandı.

21.17- En çok izlenen şarkı ödülünü Derdim Olsun şarkısıyla Reynmen kazandı. Reynmen’in bu şarkısına çektiği video klip aynı zamanda en çok izlenen video kategorisinde de ödül aldı. Reynmen ödülünü aldıktan sonra mekanda görünmedi.

21.12- En çok dinlenen erkek sanatçı ödülünü almaya Ben Fero hak kazandı. Ben Fero ödül törenine katılmadı. Ödülünü ise video ile kutladı.

21.10- En çok dinlenen kadın sanatçı ödülünü Sıla aldı.

21.09- Reynmen Müzik Onair mikrofonlarına konuştu. Reynmen, törenle ilgili “Bu geceden beklentim yok ödül almaya geldim. Sosyal medyayla ilgili insanları bilgilendirmek istiyorum. Sosyal medyanın kendine has bir matematiği var, şu an bu sisteme hakim olabilirsiniz fakat bundan iki yıl sonra bu imkansız hale gelebilir. Herkese bu gece için bol şans. Müzikonair ailesini de takip ediyorum” dedi.

21.05- Turkcell CEO’su Murat Erkan konuşma yapmaya başladı.

21.00- Burcu Esmersoy ödül töreninin sunumuna başladı. Ünlü isimlerden Tuğçe Kandemir, Merve Özbey, Reynmen, Number 1 FM’den Kadir Çetin, Bilal Sonses’in ekibi ve Umut Kuzey törene katıldı. Ayrıca radyoculardan Radyo D’den Fatih Uslu, Pal Nostalji’den Hakan Küfündür ve Fikret Kocamaz da törende yerini aldı.

19:05 – Ödül Töreni 20:00 ‘da başlayacak.

19:00 – Kokteyl salonuna ünlüler gelmeye başladı.

Reklam

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.