Müzikonair Flash TV’de Başlayacak Magazin Programı Şimdiden Merak Ediliyor | Müzikonair
EkranSosyal

Flash TV’de Başlayacak Magazin Programı Şimdiden Merak Ediliyor

11 Ekim'de yenilenen yüzüyle yeniden yayın hayatına başlatan Flash TV'de ekranlara gelecek magazin programı şimdiden merak edildi.

11 Ekim’de yenilenen yüzüyle yeniden yayın hayatına başlatan Flash TV’de ekranlara gelecek magazin programı şimdiden merak edildi. Yakın zamanda başlaması planlanan magazin programı sunucuları ve yorumcuları ile şimdiden konuşulmaya başlandı.

Gündüz kuşağında ekrana gelecek programda magazin ve güncel konular tartışalacak. ‘Al Sana Haber’ ismini taşıyan program Seyhan Soylu moderatörlüğünde yapılacak. Programda Nihan Doğan, Tuğba Ekinci, Programda daha önce magazin yorumculuğu yapan şarkıcı Nihat Doğan, sivri diliyle gündemden düşmeyen Tuğba Ekinci, şarkıcı Ebru Polat, deneyimli magazin yorumcusu ve prodüktör Erol Köse ve sosyal medya fenomeni Bahar Candan’ın yorumcu koltuğuna oturacağı iddia edildi.

Erol Köse’den Açıklama

Erol Köse, konuyla ilgili sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak haberlere açıklık getirdi. Köse, ”Haber olarak TGRT Haber dışında televizyon olarak bir kadroda yokum. En fazla olsa olsa konuk olurum” diye konuştu.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)