Flow Radyo'dan 1. Yaş Partisi Geliyor!.. -
EtkinliklerSahne Sanatları

Flow Radyo’dan 1. Yaş Partisi Geliyor!..

Türkiye’nin ilk Hip Hop kültürü radyosu FLOW RADYO, müzik kültürü ve sektörün gelişimine katkıda bulunmayı, uluslararası düzeyde iletişim ve etkileşim fırsatları yaratmayı hedefleyen projeleriyle adından söz ettiriyor.
Flow Radyo geçen yıl Eylül’de Free Flow Festival’de Hip Hop kültürü alanında ünlü ve saygın Amerikalı MC’leri İstanbul’a davet etmişti, şimdi ise 1.yılını kutlarken Türkçe RAP ustalarını, Babylon sahnesinde buluşturuyor.

31 Ocak Çarşamba akşamı, Türkiye’de RAP müziğin önemli ve öncü isimleri arasında yer alan Yener Çevik, 9Canlı, Alaturka Mavzer, Sayedar, Önder Şahin, İstanbul Trip, Türkiye’de Hip Hop kültürünün saygın isimlerinden Turbo ve Dj Hırs Babylon sahnesinde FLOW RADYO 1.Yıl Partisi’ni renklendirecekler.

31 Ocak Çarşamba akşamı Flow Radyo 1. Yıl Partisi için Babylon’da sahne alacak olan bu isimlerden sonra Hip Hop camiasının sevilen ve graffitinin babası sayılan Turbo’nun ve DJ Hırs’ın canlı setleriyle partinin eğlence dozu artarak devam edecek.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)