MüzikMüzik Haber

Funda Arar: Artık Eski Madonna, Michael Jackson Yok!

Funda Arar, ''Sahnede starsınız evet, sahneden indikten sonra 'starım' diyerek sahne kıyafetiyle gezemem. Normal hayatını herkes gibi yaşaman gerekiyor. Yoksa kafayı sıyırırsınız'' dedi.

Funda Arar, ”Sahnede starsınız evet, sahneden indikten sonra ‘starım’ diyerek sahne kıyafetiyle gezemem. Normal hayatını herkes gibi yaşaman gerekiyor. Yoksa kafayı sıyırırsınız” dedi.

Türk pop müziğin güçlü isimlerinden Funda Arar, önceki gün verdiği bir röportajda sahne kıyafetlerinin işinin bir parçası olduğunu söyledi. Arar,  “Sahnede her zaman kıyafet önemli. Çünkü herkes ‘Ne giyecek acaba?’ diye gelmiyor mu, geliyor? Bu da bizim işimizin bir parçası. Elbette ben müzisyen olarak ve şarkı söyleyen biri olarak sahnede numaralandırırsak; birinci en önemlisi sahne performansı ama diğer görsel kısmı işin çok önemsiz diyemeyiz” ifadelerini kullandı.

‘Artık Eski Madonna Michael Jackson Yok’

Ünlü şarkıcı ‘starlık’ kavramının hayatını ne kadar etkilediği sorusuna ise verdiği yanıtla dikkat çekti. Arar starlığı şöyle değerlendirdi;

“Sahnede starsınız evet, sahneden indikten sonra ‘Starım’ diyerek, ben buralarda sahne kıyafetiyle gezemem. Normal hayatını herkes gibi yaşaman gerekiyor. Öyle bir yaşam yok, yoksa kafayı sıyırırsınız. Dünyada da artık eski Madonna, Michael Jackson yok. Öyle bir kavram olmuyor. Neden bilmiyorum, sektörel bir problem galiba” açıklamasını yaptı.

 

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.