Müzikonair Funda Arar: ‘İnsanı Değerlerin Farkına Vardık’ | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Funda Arar: ‘İnsanı Değerlerin Farkına Vardık’

Türk pop müziğinin güçlü sesi Funda Arar geçtiğimiz akşam ‘Muzikonair’ Instagram hesabının canlı yayınına konuk oldu. Koronavirüs sebebiyle zor zamanlar geçirdiğimizi belirten Arar, “Daha önce önemli bulduğumuz çoğu şey önemini yitirdi. Şu an dostluk ve aile ilişkileriyle birlikte insani değerlerin ve maneviyatın çok daha değerli olduğunu anlıyoruz. İnsani değerlerin farkına vardık” dedi.

Konser vermeyi çok özlediğini belirten başarılı sanatçı, “Febyo ile beraber birkaç canlı yayın yaptık, hepimize biraz moral oldu ama canlı performans yapmak, orkestra arkadaşlarımızla aynı sahnede olmak, dinleyiciyle göz göze olmak ve onların şarkılarımıza eşlik etmesi çok başka. Onlarla göz göze gelmek için gün sayıyorum. Hiçbir şey, sahnede olmanın yerini tutmuyor. İnşallah bir an önce buluşuruz” dedi.

“KALPLERİMİZİ FERAH TUTALIM”
Canlı yayının sonunda Arar evlerinde yayını izleyen sevenlerine, “Bugünler de geçecek, kalplerimizi ferah tutalım. Yakınlarımızı arayıp onları sevdiğimizi söyleyelim.” mesajıyla veda etti.

İşte canlı yayının tekrarı;

İlgil Haber: Funda Arar “Doldur Yüreğimi” Video Klibiyle Yayında!

 

 

 

 

 

 

 

author avatar
Turuncu Sayfa
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)