MüzikMüzik Haber

Galatasaray’ın Futbolcusu Babel, Otobiyografik Rap Albümü Çıkarıyor

Galatasaray'ın yıldız oyuncularından Ryan Babel, otobiyografik rap albümü çıkaracak.

Galatasaray’ın yıldız oyuncularından Ryan Babel, otobiyografik Rap albümü çıkaracak.

Galatasaraylı Hollandalı futbolcu Babel, yakında yeni bir Rap albümü çıkaracak. Babel, daha öncede 3 ayrı Rap parçası yayımlamıştı. Ünlü futbolcu, bu sefer Rap albümünü dinleyicilere sunacak. 8 şarkını yer alacağı albümde eski hocaları Louis van Gaal ve Rafael Benitez’in eleştirildiği bölümlerin yer alacağını da açıkladı.

Otobiyografimi Müzik Formatıyla Yazmak İstedim

Babel, The Guardian’a verdiği röportajda otobiyografik albüm yapması hakkında detayları da paylaştı:  “İki yıl önce Ajax’a döndüğümde bir gazeteci otobiyografi yazmak isteyip istemediğimi sordu. O an erken olduğunu düşündüm, hazır değildim. Ancak sonra karantina başladı ve evde sıkıldım. Bu esnada fikir ortaya çıktı. Otobiyografimi neden müzik formatıyla yazmadığımı düşündüm. Sonra Hollanda’da müzikle uğraşan bazı yakınlarımı aradım ve detayları anlattım.”

Eski Hocalarını Eleştiren Kısımlar Yer Alacak

Babel’in daha önce yayınladığı parçada eski takım arkadaşı olan İbahim Afellay’ı eleştirmesi olay olmuştu. Ünlü yıldız futbolcu, şimdi de eski hocaları Louis van Gaal ve Rafael Benitez’i yaşadığı problemlerden dolayı şarkı sözleriyle eleştirecek. Babel ayrıca albümünde ırkçılağa karşı da sözlere yer verdiğini belirtti.

Ryan Babel, albümün ne zaman çıkacağı hakkında tarih vermese de yakında çıkması bekleniyor.

 

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.