Galatasaraylı Dries Mertens'ten Hadise'ye Özel İstek -
GündemSosyal

Galatasaraylı Dries Mertens’ten Hadise’ye Özel İstek

Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Dries Mertens Hadise'den kendisine özel bir şarkı yapmasını istedi. Ünlü şarkıcı bu isteği henüz yanıtlamazken Mertens'in bu konuda çok ısrar ettiği öğrenildi.

Galatasaray’ın yıldız futbolcusu Dries Mertens Hadise’den kendisine özel bir şarkı yapmasını istedi. Ünlü şarkıcı bu isteği henüz yanıtlamazken Mertens’in bu konuda çok ısrar ettiği öğrenildi.

Galatasaraylı yıldız Mertens ünlü şarkıcı Hadise’ye özel istekte bulundu. Hadise’ye ”Bana özel şarkı yapmanı istiyorum” teklifinde bulunan Mertens bu sözleriyle magazin gündemine bomba gibi düştü.

Galatasaray maçına gitmesinin ardından adı Icardi ile aşk dedikodularına karışan Hadise bu iddiaları yalanlamıştı. Ardından Galatasaray’ın yıldız ismi Mertens’ten Hadise’ye özel istek gelmesi merak uyandırdı. Mertens güzel popçudan kendisine özel şarkı yapmasını istedi. Bu teklife güzel şarkıcıdan henüz yanıt gelmedi.

Belçika doğumlu olan güzel şarkıcı Hadise Belçikalı Mertens ve eşiyle samimi olduğu biliniyor. Hadise Mentens ailesi ile hem tribünlerde hem de gece hayatında boy göstermişti.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)