MüzikMüzik Haber

Gazapizm’den Gülse Birsel’e ‘Arabesk Rap’ Cevabı!

Gazapizm, arabesk rap yapan şarkıcıları eleştiren Gülse Birsel'e yanıt verdi. Rapçi, Birsel'in "Bu kadar sağlık sorununuz olamaz" sözlerine karşılık, "Tüm bunlara bu sığlıkta baktığına emindik zaten" dedi.

Gazapizm, arabesk rap yapan şarkıcıları eleştiren Gülse Birsel’e yanıt verdi. Rapçi, Birsel’in “Bu kadar sağlık sorununuz olamaz” sözlerine karşılık, “Tüm bunlara bu sığlıkta baktığına emindik zaten” dedi.

Senarist ve oyuncu Gülse Birsel, Candaş Tolga Işık’ın sunduğu “Az Önce Konuştum” programına konuk oldu. Programda rap şarkıcılarını eleştiren Birsel, şarkı sözlerindeki ifadeleri abartılı bulduğunu belirterek, “Bu kadar sağlık sorununuz olamaz. ‘Kurumuş boğazım, bacaklarım ağrıyor, başımda bir sızı, ayaklarım tutmuyor…’ Çok üşüyorlar. Ben çok üşürüm benden daha çok üşüyorlar. İstanbul soğuk diye şikayet ediyorlar, soğuk değil” dedi.

Birsel’in bu sözlerine, ‘Gazapizm’ adıyla tanınan Anıl Acar sosyal medya hesabından tepki gösterdi. Gazapizm, paylaşımında, “Kalır burjuva düşlerin yalanlardan arda. Bu arada Gülse hanımefendinin bu videoda beni şaşırtan hiçbir söylemi yok. Tüm bunlara bu sığlıkta baktığına emindik zaten. Yeni kitabı hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu