Müzikonair GECE KAHVESİ RADYO PROGRAMI SAHNEYE TAŞINDI | Müzikonair
RadyoYerel

GECE KAHVESİ RADYO PROGRAMI SAHNEYE TAŞINDI

2007 yılından bu yana devam eden Gece Kahvesi isimli şiir ve muhabbet programının yapımcısı ve sunucusu Emre Özdemir, Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesinde dinleyicileri ile buluştu.

KMÜ Sinema ve Tiyatro Öğrenci Topluluğu tarafından düzenlenen program, 23 Aralık’ta Üniversitenin Sağlık, Kültür ve Spor Dairesi Konferans Salonunda gerçekleştirildi.

KMÜ’ye ikinci kez gelmekten büyük mutluluk duyduğunu belirten Emre Özdemir “Bir defa gelmek alışkanlık yaratıyor. Osmaniye’den sabahın erken saatlerinde yola çıktım sizi görmek için.” şeklinde konuştu.

Emre Özdemir kendi yazmış olduğu ‘Bir mektup yazıyorum kendime’ şiirini okuduktan sonra katılımcılara “Mektup yazın gençler. Hepiniz gurbette yaşıyorsunuz. Ailelerinize mektup yazın, şaşırtın onları. Sonra bir mektup da kendinize yazın. Yaşayamadıklarınızı yaşadığınız bir mektup yazın.” dedi.

Düşündüren ve aynı zamanda güldüren hikâyelerini anlatarak salonu dolduranlara keyifli anlar yaşatan Emre Özdemir, ocak ayında çıkacak olan ‘Sahi’ kitabı hakkında da “Çay tadında bir kitap. Dertleşeceğiniz bir kitap.” açıklamasında bulundu.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu