Müzikonair Geçtiğimiz Haftanın En Medyatik İsimleri Açıklandı | Müzikonair
ListelerMedya TakipMüzikMüzik Haber

Geçtiğimiz Haftanın En Medyatik İsimleri Açıklandı

MTM (Medya Takip Merkezi) tarafından yapılan araştırmada aralarında Müzikonair internet sitesinin de olduğu yazılı, görsel ve dijital medyada 20 - 26 Aralık tarihleri arasında en çok haber olan ünlü şarkıcılar belirlendi.

MTM (Medya Takip Merkezi) tarafından yapılan araştırmada aralarında Müzikonair internet sitesinin de olduğu yazılı, görsel ve dijital medyada 20 – 26 Aralık tarihleri arasında en çok haber olan ünlü şarkıcılar belirlendi.

Haftanın en çok konuşulan ismi iş insanı Haldun Demirhisar ile görüntülenen Aleyna Tilki oldu. Ünlü şarkıcı özel hayatıyla magazin gündeminde geniş yer buldu. Aleyna Tilki’nin ardından eski eşi Feyza Aktan ile olan velayet davası karara bağlanan Özcan Deniz en medyatik ikinci isim olurken, Demet Akalın en çok haber olan ünlü isimler arasındaki yerini korudu.

tabloyu daha yakından görmek için tıklayabilirsiniz

bir önceki haftanın analizi için tıkla

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)