GündemSosyal

Geçtiğimiz Haftanın En Medyatik İsimleri Belirlendi!

MTM (Medya Takip Merkezi) tarafından yapılan araştırmada aralarında muzikonair.com‘un da olduğu yazılı, görsel ve dijital medyada 6 - 12 Mart tarihleri arasında en çok haber olan ünlü şarkıcılar ve oyuncular belirlendi.

MTM (Medya Takip Merkezi) tarafından yapılan araştırmada aralarında muzikonair.com‘un da olduğu yazılı, görsel ve dijital medyada 6 – 12 Mart tarihleri arasında en çok haber olan ünlü şarkıcılar ve oyuncular belirlendi.

Geçtiğimiz haftanın en medyatik ismi AHBAP Derneği kurucusu Haluk Levent olurken, ikinci sırada Kardeş Türküler yer aldı. Haftanın en çok konuşulan bir ismi de deprem bölgesine giden Sezen Aksu oldu. Kardeşi Serkan Ortaç’ı kaybeden Serdar Ortaç ise en medyatik isimlerden bir tanesi oldu.

tabloyu daha yakından görmek için tıklayabilirsiniz

Geçtiğimiz hafta en çok gündemde olan oyuncu ise Şahan Gökbakar oldu. Ünlü komedyen Kızılay Başkanı Kerem Kınık ile yaşadığı sosyal medya polemiği ile en medyatik ünlü isimlerden oldu. İkinci sırada yeni dizisi Aile ile dikkat çeken Serenay Sarıkaya, üçüncü sırada ise Güldür Güldür Show sunucusu Ali Sunal yer aldı.

tabloyu daha yakından görmek için tıklayabilirsiniz

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.