Ana Sayfa » Müzik » Geçtiğimiz Haftanın En Medyatik İsmi Sezen Aksu!

Geçtiğimiz Haftanın En Medyatik İsmi Sezen Aksu!

oduller-reklam-banner

Müzik Onair Medya Takip Merkezi tarafından aylık olarak açıklanan ‘En çok konuşulan isimleri’ haftalık olarak okuyucularıyla buluşturmaya devam ediyor.

Medya Takip Merkezi (MTM) müzik dünyasında geçtiğimiz haftanın (29 Temmuz – 4 Ağustos) en çok konuşulan isimlerini açıkladı. MTM’den alınan istatistiklere göre, müzisyenleri ve ses sanatçılarını kapsayan listenin ilk 50 ismi belli oldu.

İstatistiklere göre Sezen Aksu, geçtiğimiz haftanın en medyatik ismi olarak listenin zirvesinde yer aldı. Sezen Aksu, Müzik Onair’in da aralarında bulunduğu yazılı, görsel, internet medyası dahil olmak üzere toplam 508 haber ile en çok konuşulan isim oldu. Sezen Aksu’nun Karaburun’daki villasını satışa çıkarması ve konuya ilişkin detaylar medyada geniş yankı bulmuştu.

Sezen Aksu’yu bir süredir çarpıcı itirafları ve çıkışlarıyla sık sık gündeme gelen Serdar Ortaç takip etti. Bir televizyon programına katılan Serdar Ortaç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıklamasıyla çok konuşulmuştu.

Serdar Ortaç’ı her hafta en çok konuşulan ilk üç isim arasına giren Demet Akalın izledi. Ünlü şarkıcı, kısa bir süre önce ‘Nostalji’ isimli yeni bir single çıkardı.

İşte sıralı tam liste;

Tabloyu daha yakından görmek için üzerine tıklayın

Geçtiğimiz Haftanın En Medyatik İsmi Sezen Aksu!

Bir önceki haftanın listesi için tıklayın

oduller-reklam-banner