MüzikMüzik Haber

Geçtiğimiz Haftanın En Medyatik Ünlüleri Belli Oldu

MTM (Medya Takip Merkezi) tarafından yapılan araştırmada aralarında muzikonair.com‘un da olduğu yazılı, görsel ve dijital medyada 3 Nisan - 9 Nisan tarihleri arasında en çok haber olan ünlü şarkıcılar ve oyuncular belirlendi.

MTM (Medya Takip Merkezi) tarafından yapılan araştırmada aralarında muzikonair.com‘un da olduğu yazılı, görsel ve dijital medyada 3 Nisan – 9 Nisan tarihleri arasında en çok haber olan ünlü şarkıcılar ve oyuncular belirlendi.

Geçtiğimiz hafta en çok Yücel Arzen konuşuldu. AKP’den milletvekili adayı olarak politikaya atılan besteci, en medyatik isim oldu. İkinci sırada AK Parti’den Milletvekili aday adayı olan İbrahim Tatlıses yer aldı. Bir diğer isim TIME dergisinin ‘Dünyanın en etkili 100 kişisi’ listesine giren Haluk Levent geldi.

tabloyu daha yakından görmek için tıklayabilirsiniz

Geçtiğimiz haftanın en medyatik oyuncusu ise Aile dizisindeki performansı ile dikkat çeken Serenay Sarıkaya oldu. Özlem Balcı ikinci sırada yer alırken, Mustafa Uğurlu geçtiğimiz haftanın en medyatik üçüncü ismi olarak listede yer aldı.

tabloyu daha yakından görmek için tıklayabilirsiniz

bir önceki haftanın analizi için tıkla

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.