MüzikMüzik Haber

Geçtiğimiz Haftanın En Medyatik Ünlüleri Belli Oldu

MTM (Medya Takip Merkezi) tarafından yapılan araştırmada aralarında muzikonair.com‘un da olduğu yazılı, görsel ve dijital medyada 27 Mart - 2 Nisan tarihleri arasında en çok haber olan ünlü şarkıcılar ve oyuncular belirlendi.

MTM (Medya Takip Merkezi) tarafından yapılan araştırmada aralarında muzikonair.com‘un da olduğu yazılı, görsel ve dijital medyada 27 Mart – 2 Nisan tarihleri arasında en çok haber olan ünlü şarkıcılar ve oyuncular belirlendi.

Geçtiğimiz hafta en çok Antakya Medeniyetler Korosu haber oldu. Antakya Medeniyetler Korosu 1333 haber ile en medyatik oldu. İkinci isim ise İbrahim Tatlıses oldu. İbrahim Tatlıses yakın zamanda çıkarmayı planladığı yeni şarkısı ve sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmüyor. Bir diğer isim ise Fazıl Say oldu. Fazıl Say, geçtiğimiz haftanın en medyatik üçüncü ismi.

tabloyu daha yakından görmek için tıklayabilirsiniz

Geçtiğimiz haftanın en medyatik oyuncusu ise komedyen Şahan Gökbakar oldu. Şahan Gökbakar, politik söylemleriyle en çok konuşulan ünlü isim oldu. Şahan Gökbakar’ı Türkiye İşçi Partisi’nden Milletvekili Adayı olarak politikaya girmeye hazırlanan Mehmet Aslantuğ takip etti. Yaşamını yitiren tiyatro ve sinema sanatçısı Köksal Engür ise en medyatik üçüncü isim oldu.

tabloyu daha yakından görmek için tıklayabilirsiniz

bir önceki haftanın analizi için tıkla

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.