Geleceğin Yıldız Sporcusu Ayris -
GündemSosyal

Geleceğin Yıldız Sporcusu Ayris

Minikler Klüplerarası Türkiye şampiyonasında, Ayris Bayrak, ritmik cimnastik dalında, serbest seri ve top aletiyle yarışarak toplamda aldığı 42.050 puanla 1.lik kazanarak Türkiye Şampiyonu oldu.

2023 Türkiye Cimnastik Federasyonunun düzenlemiş olduğu ve aralarında birbirinden güçlü tam 159 sporcunun bulunduğu Minikler Klüplerarası Türkiye şampiyonasında, Ayris Bayrak, ritmik cimnastik dalında, serbest seri ve top aletiyle yarışarak toplamda aldığı 42.050 puanla 1.lik kazanarak Türkiye Şampiyonu oldu.
Ayris Bayrak “şampiyonluk sevincini instagram hesabından hayallerime giden yolda Cumhuriyetimizin 100. yılında 1.olarak Türkiye Şampiyonu oldum” diyerek takipçileri ile paylaştı.
Şampiyon Ayris “basketbol ,voleybol ve kendi dalı olan cimnastikte büyük başarılara imza atan sporcu ablalarım ve abilerim, bu yolda hayallerimin en büyük ortakları oldu. Onlara da burdan sonsuz teşekkür ederim. İyi ki aynı dönemin sporcularıyız” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)