Genç Müzisyen Kadınlara Çapkınlık Yapan Ünlü Sanatçı Kim? -
MüzikMüzik HaberÖzel

Genç Müzisyen Kadınlara Çapkınlık Yapan Ünlü Sanatçı Kim?

| MÜZİK ONAIR ÖZEL HABER |

Türkiye’nin ünlü erkek sanatçılarından biri ile ilgili üst üste aldığımız ihbarlar doğrultusunda Müzik Onair olarak bu haberi yazma gereği duyduk.

Müzik Onair’a gelen ihbarlara göre ünlü ve yaşı 50’lerde olan bir erkek şarkıcımız ne yazık ki genç müzisyen kadınlarla Instagram üzerinden iletişime geçerek müzik çalışmaları için görüşmelere başlıyor. Ardından bir araya gelmek için bir otelin locasında görüşmeye davet eden ünlü şarkıcının düet teklif ettiği genç müzisyenlerden istekli olanlarla özel gizli görüşmeler de yaptığı bilgisi elimize ulaştı.

Bu taktikle “yıldız avında mı çapkınlık turunda mı” dedirten ünlü şarkıcı çapkınlıklarıyla ve ifşalarıyla daha önce de gündeme gelmişti. Kız çocukları da olan şarkıcıyı uyarıyor ve ihbarlar devam ederse ifşa etmekten çekinmeyeceğimizi bilmesini belirtmek istiyoruz.

İhbarlarınız ve başınızdan geçen olayları bizimle paylaşmak isteyenler için WhatsApp hattımız: 0552 685 38 82

Gelişmeleri Müzik Onair’dan takip edebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)