MüzikMüzik Haber

Gezegen Mehmet İzel’den Af Diledi

Mehmet Akbay, diğer ismiyle Gezegen Mehmet, İzel’in kendisine ve Kral Pop’a sitem dolu sosyal medya paylaşımı üzerine Instagram üzerindeki gönderinin altına yorum yaparak İzel’den af diledi.

Müzik Onair’de yapılan haberde, İzel, yapılan diğer konserlerin tanımının yapıldığı ancak kendisinin dışarıda bırakılmasından dolayı sitem dolu bir gönderi paylaşmıştı, bunun üzerine Mehmet Akbay’dan özür mesajı gecikmedi.

Yorumunda “ Mask Live da yarınki konserin tanıtımları radyo ve tv de girmiş yalnız sosyal medyada girmemiş. Hemen orda da paylaşımlarını yaptık. Bu konuda arkadaşlarımı uyardım, zaman zaman herkesin eksiklikleri olabilir ama asla art niyet olmaz. ” diyerek aradaki yanlış anlaşılmaya son verdi.

Yorumunu : “ Sen bizim kıymetlilerimizdensin bu aksaklıktan dolayı seni üzdüysek affet ” diye bitirip İzelden özür dileyen Mehmet Aksoy’a İzel : “ Estağfurulllah.  Biz eski dostuz. Başından beri yolumuz yanyanaydı. Öyle de devam etsin inşallah. ” şeklinde cevap vererek özrünü kabul etti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlgili Haber: İzel Kral Pop’a Ayar Verdi

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Bu İçeriğin Kısa Linki: https://muzikonair.com/EQDoI
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.