MüzikMüzik HaberVitrin

Gökçe Kırgız: Finalde Herkes Susacak, O Benim Son Konuşmam Olacak

Geçtiğimiz haftalarda müzisyen Yılmaz Taner ile evlenen Gökçe Kırgız yeni projeleri ve kendisine gelen yorumlarla ilgili konuştu.

Geçtiğimiz haftalarda müzisyen Yılmaz Taner ile evlenen Gökçe Kırgız yeni projeleri ve kendisine gelen yorumlarla ilgili konuştu.

Ünlü şarkıcı, ”Mahkeme süreci var mahkemem önümüzdeki ay. Sadece şunu söyleyebilirim; finalde ben konuşacağım. Finalde herkes susacak, o benim son konuşmam olacak.” dedi.

Şarkıcı Gökçe Kırgız, Milliyet Instagram hesabından canlı yayınlanan ‘Melis Baştuğ ile Haftanın Konuğu’ programına katıldı.

‘İsim çalmak’ konusunda sürekli olarak gündeme gelen ve birtakım eleştiriler alan Gökçe Kırgız, mahkeme sürecinin devam ettiğini dile getirdi. Kırgız, ”Ben bir şarkı yaparım, herkesin ağzını kapatırım. Bizim konumuz birazcık farklı bir konu. İnsanlara her defasında ne kadar anlatsam da onlar bir bölümünü alıyorlar. Olay onlar için isim çalmak ama olay aslında öyle değil evveliyatını herkes biliyor. Bu konu hakkında çok konuşmak istiyorum ama konuşamıyorum. Mahkeme süreci var mahkemem önümüzdeki ay. Sadece şunu söyleyebilirim; finalde ben konuşacağım. Finalde herkes susacak, o benim son konuşmam olacak.” dedi.

Yeni projeleriyle ilgili konuşan Gökçe Kırgız, şöyle devam etti;

”Ekim ayında faaliyete girdi. Ben hala DMC sanatçısıyım. Sadece akustik versiyonlar ve EP akustik versiyonları kendi firmamdan çıkaracağım. Ana hit projelerimin hepsi DMC’den çıkacak. Yılmaz’ın hazırda beklettiği, çıkarmak üzere olduğu çok güzel şarkıları var. ‘Geliyor Gelmekte Olan’ diyorum. Birlikte güzel bir düet projemiz olacak.  EP albüm hazırlığı içerisindeyim fikir babası Habil Ceyhan. Albümde bir cover şarkı var yine söz ve müziği Murat Güneşe ait benim için de çok özel bir şarkıydı ve okumayı çok istiyordum bana süper bir sürpriz oldu.

‘Pişmanlar Ülkesi’ ve ‘Mızrak’ın akustik versiyonlarından, ‘Öyle Bir Gittin ki’ şarkısına ve arabesk formda yepyeni bir şarkıda albümde yer alacak. ‘İlk Taş’ın akapella ve piyano versiyonlarını da bu albümde dinleyebilecekler. Ayrıca sözü ve müziği bana ait olan hareketli bir şarkım var. Habil’i ikna edersem koyacağım.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu