Ana Sayfa » Müzik » Gökçe’den Depremzedelere Yardım Eden Demet Akalın’a Olay Gönderme

Gökçe’den Depremzedelere Yardım Eden Demet Akalın’a Olay Gönderme

oduller-reklam-banner

Ünlü şarkıcı Gökçe, Elazığ’da meydana gelen 6,8 şiddetindeki yıkıcı depremin ardından yaptıkları yardımı sosyal medya hesabından paylaşan sanatçılara tepki göstermişti. Gökçe şimdi de isim vermeden Demet Akalın’ı eleştirdi.

Gökçe, Instagram hikayesinden depremde mağdur olan vatandaşlara yardım gönderen sanatçılara tepki göstermiş ancak isim vermemişti ancak ünlü şarkıcının kimi hedef aldığı yaptığı yeni bir paylaşımda ortaya çıktı. Gökçe, Instagram hikayesi üzerinden “İsim vermeyeyim bir şarkıcı bir çuval hazırlamış, üstüne kocaman adını soyadını yazmış, fotoğrafını çekmiş. Yapmayanlara çemkiriyor. Nereden biliyorsun herkes senin gibi fotoğraf çekip koymaz” notuyla öfkesini gösterdi. Ardından bölgeye yardım için kampanya başlatan Beşiktaş Belediyesi’nin paylaşımını paylaşan Gökçe’nin Demet Akalın’a gönderme yaptığı anlaşılıyor.

Gökçe’den Depremzedelere Yardım Eden Demet Akalın’a Olay Gönderme

Ünlü şarkıcının 2 dakika içerisinde hesabından sildiği yazı hakkında Akalın’ın ne tepki vereceği ise merakla bekleniyor.

İlgili Haber: Gökçe Deprem Paylaşımı Yapan Ünlülere Ateş Püskürdü

Ne Olmuştu?

Elazığ’da geçtiğimiz gün yaşanan şiddetli depremin ardından bölgede mağdur olan vatandaşlara yardımcı olmak amacıyla ünlü isimler harekete geçmişti. O isimler arasında yer alan ünlü popçu Demet Akalın ise yaptığı yardımı Instagram hesabından paylaşmış ve “Uyuyan dostların canı sağ olsun” diyerek yardım ulaştırmayan diğer sanatçılara gönderme yapmıştı.

Gökçe’den Depremzedelere Yardım Eden Demet Akalın’a Olay Gönderme

oduller-reklam-banner
● haberalani

İlginizi Çekebilir