Gökhan Çıra'nın Attığı Dm İfşa Oldu: Annesi Tepki Gösterdi -
GündemSosyalVitrin

Gökhan Çıra’nın Attığı Dm İfşa Oldu: Annesi Tepki Gösterdi

Gökhan Çıra, sosyal medya hesabından Yeşim Alaş'a mesaj attı. Alaş'ın bu mesajı ifşalaması üzerine Çıra'nın annesi sert tepki gösterdi. 

Gökhan Çıra, sosyal medya hesabından Yeşim Alaş’a ‘Napıyorsun, nasılsın’ yazdığı bir mesaj attı. Alaş, Instagram’dan gelen bu dm’i ifşalayarak Selin Ciğerci’ye yönelik “Bu kadarı da çok fazla iyiki de bırakmışsın bu adamı. Benim gibi küçük bir kıza yazıyor” diye not düştü.

İfşanın üzerine Gökhan Çıra’nın annesi Leman Çıra duruma tepkisini gösterdi. Leman Çıra, yaptığı yorumda şu ifadeleri kullandı: “Kendinize gülün ekrandaki resmine bak bir. Kadınlık bu değil, erkek diye gördüğünüz Selin sizden daha kadın. Ünlü olmak için koşuyorsunuz oğlumun peşinden. Sonra da konuşuyorsunuz. Benim bir gelinim var zaten, terbiyesizler”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)