MüzikMüzik Haber

Gökhan Özen Eski Eşinin İddialarına “Gerçekler”le Yanıt Verdi!

Gökhan Özen hakkında eski eşi Selen Sevigen, ünlü şarkıcının kendisine çocukları önünde sözlü şiddet uyguladığını belirtmişti. Ayrıca nafaka ve diğer yükümlülüklerini de yerine getirmediğini iddia etmişti.

Eski eşi hakkında koruma talebinde bulunduğunu dile getiren oyuncu Selen Sevigen’in bu iddiaları magazin gündemini sarsmıştı. Gökhan Özen ise ilk açıklamasında eşine dava açacağını belirtmişti.

Ünlü şarkıcı bugün Instagram hesabından yeni bir açıklama yayınlayarak hukuki yollara başvurduğunu ve hakkındaki iddiaların asılsız olduğunu belirtti. Gökhan Özen, “Gerçekler” notuyla şu sözleri paylaştı:

“Çok yakında bu olumsuzlukları toplum ve medya önünden çekmek için hukuki yollara başvurduğumu belirterek sizlerden pozitife döneceğimiz zamana kadar yapmak zorunda bırakıldığım bu açıklamalar için özür dilerim;

Bazı gazetelerde 3 ay boyunca çocuklarımı göremeyeceğim ve uzaklaştırma kararı aldığım haberleri yayımlanmış. Bu kararın hiçbir kanıt delil gerektirmeden sadece ifade ile 1 günde alındığını da ekleyelim lütfen o haberlere. Asılsız iddialarla verilmiş bir ifadeye dayanarak alınmış bu karara hukuki yollardan itirazımı yaptım. Bakalım 3 ay boyunca o güzel evlatlarımın beni görme hakları onlardan ve benden yalanla dolanla alınabiliyor mu? Bu süreci sizlerle paylaşacağım.”

gökhan özen selen sevigen instagram

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Bu İçeriğin Kısa Linki: https://muzikonair.com/y4Jat
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.