Araç çubuğuna atla
MüzikMüzik Haber

Gökhan Özen’e Psikolojik Tedavi Mi Gerekiyor?

Gökhan Özen’in eski eşi Selen Sevigen, kendisine çocukları önünde hakaret ettiği gerekçesiyle ünlü şarkıcı hakkında koruma kararı talep etti.

Eski eşi Gökhan Özen’in kendisine nafaka ve diğer yükümlülüklerini de yerine getirmediğini söyleyen Selen Sevigen, ünlü şarkıcının öfke kontrol problemi olduğunu söyledi. Konuyla ilgili Özen cephesinden henüz bir açıklama gelmese bile; pek çok ünlü erkek sanatçının şiddet vakalarıyla gündeme gelmesi, halk nezdinde de bu isimlerin güvenilirliği konusunda şüphe uyandırıyor.

Daha önce benzer vakalarla gündeme gelen Ozan Güven, Ahmet Kural gibi isimler de dahil olmak üzere; bu tip sanatçıların hem kendi özel hayatları, hem kariyerleri hem de toplum sağlığı için acilen psikolojik tedavi görmeleri gerekiyor. Şiddet vakalarıyla gündeme gelen erkek sanatçıların öfke kontrol sorunu nedeniyle psikolojik destek almaları gerekiyor.

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.