Albüm & SingleMüzikSanat MüziğiVideo

Gökhan Satılmış – Hicaz Saz Semaisi Video Klibi Yayında

Gökhan Satılmış'ın, Müzikonair etiketiyle yayınlanan "Hicaz Saz Semaisi" isimli tekli çalışması tüm dijital platformlarda yayınlandı.

Gökhan Satılmış’ın, Müzikonair etiketiyle yayınlanan “Hicaz Saz Semaisi” isimli tekli çalışması tüm dijital platformlarda yayınlandı.

Çok sayıda ünlü sanatçıya albümlerinde ve sahnelerde eşlik eden kanun virtüözü Gökhan satılmış, Türk müziğinin en önemli bestekârlarından Göksel Baktagir’in Hicaz Saz Semaisi’ni enstrümantal single çalışması ile kliplendirdi. Gökhan Satılmış’ın, MüzikOnair etiketiyle yayınlanan “Hicaz Saz Semaisi” isimli tekli çalışmasının klibi ise netd müzik’te yayınlandı. Göksek Baktagir’in büyük beğenisini kazanan ve tüm dijital platformlarda yayınlanan single çalışması, müzik otoritelerinden de tam not aldı. Aranjörlüğü sanatçının kendisi tarafından yapılan çalışmanın klip yönetmenliğini ise Yunus Emre Uysal üstlendi.

video klibi izlemek için tıklayabilirsiniz

Mix: Mastaring: Fedai Tayyar

Kanun: Gökhan Satılmış

Klarnet: Kaan Sert

Keybord: Sergen Çekiç

Perküsyonlar: Caner Satılmış & Hüseyin Başkaya

Akustik Gitar: Mustafa Kanpıçak

Bas Gitar: Eren Gürkan

Fotoğraf: Yunus Emre Uysal

Styling: Yaşar Topçuoğlu

Gökhan Satılmış Kimdir?

1 Mayıs 1988 yılında Tekirdağ’da dünyaya gelen kanun virtüözlerinden müzisyen Gökhan Satılmış, ilkokul, ortaokul ve lise öğrenimini tamamladıktan sonra İstanbul Teknik Üniversite Devlet Konservatuarı’nı kazandı. Daha İlkokul 3. sınıfta kanun enstrümanı ile tanışan ve hiç kimseden ders almadan kendi çabaları ile kanun çalmaya başlayan sanatçı, o yıllarda koro ve musiki derneklerine katılarak eğitim almaya başladı. 15 yaşında Türk sanat müziği sanatçısı Onur Akay’a eşlik ederek ilk sahne deneyimini gerçekleştirdi ve Onur Akay’dan nota, solfej ve nazariyat eğitimi aldı. Daha sonra çok sayıda TRT sanatçısına ve ünlü isimlere sahnelerde ve albümlerinde eşlik eden Gökhan Satılmış, yurtiçinde ve yurtdışında birçok konsere katılarak ülkemizi temsil etti. Ünlü bestekâr Göksel Baktagir’in bestesi olan “Hicaz Saz Semaisi” isimli tekli çalışması ise MüzikOnair etiketiyle yayınlandı. Bu çalışmasını kliplendiren sanatçı müzik otoritelerinden de tam not aldı.

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.