Araç çubuğuna atla
Albüm & SingleMüzikVideo

Gökhan Türkmen & Birkan Nasuhoğlu – Gülmedi Kader Yayında

Gökhan Türkmen’in 2020 yılının ilk parçası “Gülmedi Kader”, Birkan Nasuhoğlu düeti ile tüm dijital platformlarda yerini aldı.

2019 Ekim ayında başlayan 2020 albüm serüveni “Gülmedi Kader” ile devam ediyor. Gökhan Türkmen, “Aşkın Enkazı”ve “Sır”ın ardından GTR Müzik’in başarılı sanatçılarından Birkan Nasuhoğlu ile seslendirdiği “Gülmedi Kader”i klibiyle birlikte müzikseverlere sundu.

Estetik açıdan bir çok detayı barındıran parça, güçlü orkestrasyon ve vokaller ile hayal kırıklıklarına rağmen tutunulan bir dönemin dramatik, hüzünlü ve kararlı bitişini anlatıyor. Parçanın söz ve müziği Gökhan Türkmen ve Birkan Nasuhoğlu’na ait. Düzenleme Aytaç Özgümüş, mix Tunç Çakır, mastering ise Shawn Hatfield tarafından yapıldı.

Üçlemenin şaşırtan sonu… “Gülmedi Kader” klibi yayınlandı. “Aşkın Enkazı” ve “Sır” ile başlayan klip hikayesi “Gülmedi Kader” ile sürpriz bir senaryoyla sona erdi.

Gökhan Türkmen ve Bora Çifterler’in yönetmenliğinde ve kurgusunda çekilen klip senaryosuyla dikkat çekiyor. Hayali bir aşkın ıstırabını yaşayan bir adamın aksiyon dolu dramatik hikayesinin görüldüğü klipte Gökhan Türkmen’in etkileyici oyunculuğu göz dolduruyor.

Efe Soykaraman’ın yaratıcılığıyla makyajın dikkat çektiği sinematografik klipte Türkmen’e, Birkan Nasuhoğlu eşlik ederken Mert Carim, Ersin Arıcı ve Eda Salman konuk oyuncular olarak yer alıyor.

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.