Göksel Çoban - Seviyorum Seni Hâlâ Yayında -
Albüm & SingleMüzikRockVideo

Göksel Çoban – Seviyorum Seni Hâlâ Yayında

Göksel Çoban'ın, MüzikOnair etiketiyle yayınlanan "Seviyorum Seni Hâlâ" isimli tekli çalışması yayında!

Göksel Çoban’ın, MüzikOnair etiketiyle yayınlanan “Seviyorum Seni Hâlâ” isimli tekli çalışması, video klibiyle tüm dijital platformlarda yayında! daha önce on şarkıdan oluşan “Sorum var” isimli albümünü yayınlayan Göksel Çoban yeni teklisini sevenleriyle buluşturdu.

Sözü ve müziği Göksel Çoban’a ait şarkının aranjesini de Göksel Çoban yaptı. Klibin yönetmen koltuğunda ise Hasan Basri Turhan oturuyor.

Klibi İzlemek İçin Tıklayınız

Göksel Çoban Kimdir?

Göksel Çoban müzikle olan bağını şu sözlerle anlattı:

“1966 kalecik doğumluyum. İlkokul yıllarında mandolinle başladı müzik tutkum. Asker çocuğuyum, Anadolu’nun bir çok yerinde yaşadık. Zaman için de gitar ve biraz piyano eğitimleri aldım.

Pek çok müzisyenden faydalanmaya çalışıyorum. Özellikle rahmetli değerli sanatçı Timur Selçuk hocamızdan aldığım solfej-armoni eğitimleri benim için çok önemlidir.

Öte yandan asıl mesleğim olan diş hekimliğini yapıyorum. Evli ve bir kız babasıyım. O da piyano eğitimi alıyor. Ben de onunla bazen öğreniyorum hâlâ…

Yaşam öğrenmekmiş zaten çoğunlukla…

Bu toprakların kültürüyle beslendik. Yaptığım müzikte de bu tatları yansıtmaya çalışıyorum. Daha çok Anadolu rock tarzı denemeler yapıyorum. Müzik evrensel sonuçta. Sürekli araştırmak, geliştirmek ve sonunda kendinizi şekillendirmek gerekiyor.

Uzun yıllarımı müziğe versem de hala yolun başındayım. Halkımızla müzik bağı kurarak onlara dokunabilirsem ne mutlu bana. Sevgilerimle…”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)