Ana Sayfa » Müzik » Gonca Vuslateri’den Karantina Sürprizi! ‘Hep Bi’şey Eksik’ Yakında…

Gonca Vuslateri’den Karantina Sürprizi! ‘Hep Bi’şey Eksik’ Yakında…

oduller-reklam-banner

Gonca Vuslateri’nin sözü ve müziği Sezen Aksu imzalı, düzenlemesi Doğan Duru’ya ait ‘Hep Bi’şey Eksik’ isimli tekli çalışması Aykut Gürel prodüktörlüğünde 8 Mayıs’ta tüm dijital platformlarda yerini alıyor.

Oyunculuk kariyerinin yanı sıra müzikte de iddiasını ortaya koyan Vuslateri yeni şarkısı ile ilgili şu ifadelere yer veriyor, ‘Biraz da şarkılarla atalım ödemleri… Umarım beğenirsiniz. Siz beğenin diye bişey yapmak çok heyecanlı. Beğenmezseniz, o takdiri kazanma yolculuğu da… Yakanızdayım yani. bilin”

‘Hep Bi’şey Eksik’ teaser;

Gonca Vuslateri Instagram hesabından takipçilerine şöyle seslendi;

Karantinada kalmak, kendi karantinamdan kendi karanlığımdam çıkardı beni. Ne aradığımı bilmediğimi ve kendime başkalarının gözünden bakarak kendimi bir köşeye attığımı, en çok da bensiz bıraktığımı gösterdi. İnsan kendini başkasının önyargısından dinleyip devamında rutin hayatını yaşayabiliyorsa kendinizi “yok sayma” karantinasına girmişsiniz demektir.

Birileri size uzaktan bakabilmenin yüksekten atabilmenin haklı gururunu yaşamak için yüzünüze yaklaşır. Sizi yok etmek için, rutinlerinizi hastalıklı gibi göstermek için hikayeler anlatır. Onca işin gücün arasında sadece “bana ihtiyacın olursa senin için buradayım” denilmesini sevgi zannettiğiniz bir sorumluluk daha.

Niye içimden geldiği için aramayayım ki.. niye ihtiyaç ? Neye ihtiyaç.. kimin kahramanlığına figüranım ben? Son bir yıl 30’lu yaşlarımın en büyük farkındalığı oldu bu.Yaralarını yalayacak zamanı olmamış bir hayvan gibi yüzülmüş derimi, özlediğim şeyleri en çok da sağlıklı seçimlerimi özledim.. yemekten,dostluklara kadar.. aşklar elbette.. hiç olamadığım için acısını kendimden çıkardığım.. en yakın arkadaşlarından üç tanesinin cenazesine gitmiş biri olarak ..

Üçüncü dostum gittiğinde iki omuzum da boştu ve sadece o güne ait feci bir rüzgar vardı benimle.. kaşkolumu yüzüme dolayıp ısıtmaya çalışırken burnumu ne mırıldandıysam sesli sesli.. bu karantina ona odaklandım.. gitme demenin boşluğunu, izin vermenin hoşluğunu, canım acıdıysa bir kere geri dönülmez yokuş olduğumu.. iyi biriyim diye milletin kıçını yırttığı bir dönemde iyiliğin anlamını öğrendiğimiz, sükutuna kavuştuğumuz şu dönemde paradan tutun da bencilliğin hatta tokluğun bile bazen anlamsız olabileceğini hatırladık nihayet.

Ömür bir tek tamamlanırken yaşanıyor tüm gerçekleriyle ve zaman geçiyor geçmesine de “değdi” dedirtiyor mu o mühim. Gerisi nerden baksanız “Hep Bi’sey Eksik” zaten. Biraz da şarkılarla atalım ödemleri.. Umarım beğenirsiniz. Siz beğenin diye bişey yapmak çok heyecanlı. Beğenmezseniz.. o takdiri kazanma yolculuğu da.. yakanızdayım yani.. bilin … herkese mutlu sağlıklı karantinalar dilerim… 8 Mayıs şarkımız sizinle.

Reklam
oduller-reklam-banner