Gripin Üyesi Muraz Başdoğan Single Çıkardı -
Albüm & SingleMüzikVideo

Gripin Üyesi Muraz Başdoğan Single Çıkardı

Gripin grubu ile başlayıp devam ettiği müzik kariyerine, Muraz adı altında çıkartacağı kendi şarkılarını da eklemeye karar veren Murat Başdoğan, ilk single çalışması olan “Sen Ve Ben” i müzik severlerin beğenisine sundu. Şarkının söz, müzik ve düzenlemesi Murat Başdoğan’a ait.

Bugüne kadar sahip olduğu müzikal birikimini, gezip gördüğü coğrafyalardan etkilendiklerini, eklektik bir anlayış ile bir araya getirmeye çalışırken, dinleyicileri de bu içsel keşif yolculuğundaki hikayelerine ortak ediyor. Müziğinde, elektronik alt yapılara ek olarak çeşitli akustik ve yerel enstrumanlara da yer vererek doğu batı sentezini mümkün olduğunca yakalamaya çalışıyor.

Şarkının klip yönetmeni, aynı zamanda fotoğrafları da çeken Melih Ekinci imzası taşıyor. “Sen Ve Ben” Eğlence Fabrikası aracılığı ile tüm dijital platformlarda yayında.

Muraz – Sen Ve Ben Şarkı Sözü;
Ah sen ve ben
Toplasan bizi yine bir eder miyiz?
Neden bu tebessüm su alırken gemimiz?

Ah sen ve ben
Çıkarsan seni benden fark eder miyim?
Sensiz kalan bu şehri terk eder miyim?

Ah ne bileyim…

Dibini görmeden
Doğup küllerimizden
Yeniden yansak ya

Dibini görmeden
Bizden geçmeden
Doğup küllerimizden
Yeniden yansak ya

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)