Gülben Ergen Ayakları İçin Yazılan Mesajları Paylaştı: Olgun ve Dolgun... -
SosyalSosyal MedyaVitrin

Gülben Ergen Ayakları İçin Yazılan Mesajları Paylaştı: Olgun ve Dolgun…

Sosyal medyada zaman zaman ayakları ile gündeme gelen Gülben Ergen, yine ayaklarını paylaştı. Ünlü şarkıcı, görenleri şaşkına çeviren mesajları ifşa etti.

Sosyal medyada zaman zaman ayakları ile gündeme gelen Gülben Ergen, yine ayaklarını paylaştı. Ünlü şarkıcı, görenleri şaşkına çeviren mesajları ifşa etti. Instagram’da meşhur olan ayak fetişleri bu defa Gülben Ergen’e mesajlar yağdırdı.

Gelen mesajlar arasında, ”Ayaklarınızı bu kadar net paylaştığınız için minnetkarım” ve “Ayaklarını paylaşmaktan hoşlanıyorsun sende de fetişlik var belli en beğendiğin yerin galiba ama neye yarar bu güzellikte tek başına seni öpen okşayan olmadıktan sonra Gülben, yalnız kalma artık sev sevil en güzel çağındasın kadın olarak olgun ve de dolgun…” yazdı.

Ünlü şarkıcı bu mesajlara, ”Ayak diye başlı başına ayrı bir konu var. Olgun ve dolgun derken” cevabını verdi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)