Ana Sayfa » Müzik » “Gülben Ergen Sevgilisi için 2 Evini Sattı”

“Gülben Ergen Sevgilisi için 2 Evini Sattı”

oduller-reklam-banner

Gülben Ergen ve Tolga Duğles’in ilişkisi hakkında her geçen gün yeni iddialar ortaya çıkıyor.

Gülben Ergen ve Tolga Duğles’in uzun süre önce ilişki yaşamaya başladığının kanıtı olarak gösterilen fotoğrafı sonrası yeni bir iddia daha gündeme geldi.

İddiaya göre Gülben Ergen, işleri yolunda gitmeyen sevgilisi Tolga Duğles’e maddi destekte bulundu.

‘Gülben, sevgilisi için 2 evini sattı’

Ünlü şarkıcı Gülben Ergen ve İzmirli işadamı Tolga Duğles’in aşkı, Yeni Asır’da 9 ay önce gündeme gelirken, her geçen gün yeni iddialar bomba etkisi yaratmaya devam ediyor. Ergen ve Duğles’in uzun süre önce ilişki yaşamaya başladığı ileri sürüldü. Tolga Duğles’le ortak arkadaşları bulunan ve ismini vermek istemeyen bir kişinin iddiaları şu şekilde; “Size daha önce mesaj atmıştım o zaman yazamadım Gülben Ergen haberinizden dolayı. Gülben Ergen’le Tolga’nın uzun süredir ilişkileri var.”

‘Yuvası yıkılmasın diye’

Tolga Duğles’in evliliğinin bozulmaması için sustuğunu belirten kişi, “Size nasıl tanıştıklarını da anlatabilirim, nasıl buluştuklarını da. Tolga’nın yakın arkadaşı benim de arkadaşım. Siz ilk olarak İzmirli iş adamıyla birlikte olduğuna dair haber yaptığınızda size yazmıştım fakat yuvası yıkılır diye isim verememiştim. Gülben’le Tolga, Urla’da tanıştılar. Gülben’in sürekli ziyarete gittiği bir huzurevi varmış. Urla’da bir şekilde Tolgayla tanışıyorlar, uzun süredir birlikteler” dedi.

‘Çok zengin değil’

İsmini vermeye şahıs, iş hayatı bozulan ve iflas eden Tolga Duğles’e destek amacıyla Gülben Ergen’in maddi yardımda bulunduğunu iddia ederek, “Tolga işadamı ve maddi olarak pek lanse edildiği kadar zengin değil. Gülben ona dairelerini satıp yüklü bir para verdi yakın zamanda” dedi. Yaklaşık bir yıl önce işleri bozulan Tolga Duğles’in eşi Yasemin Duğles’le henüz boşanmadığı ancak uzun süredir ayrı yaşadıkları ileri sürüldü. Duğles hakkında İzmir Adliyesi Ağır Ceza Mahkemesi’nde ise evrakta sahtecilik ve dolandırıcılık suçundan dava açıldığı öne sürüldü.

KAHRAMAN DURAK

Kaynak: Yeni Asır

Reklam
oduller-reklam-banner