MüzikMüzik Haber

Gülben Ergen Yeniden Evlenecek Mi?

Gülben Ergen, tv100 ekranlarında yayınlanan Özay Şendir ile İnce Ayar programına konuk oldu. Programda Gülben Ergen ve Özay Şendir Ergen’in aile hayatı hakkında, profesyonel hayatı hakkına, dernek işleri hakkında ve daha birçok konuda konuştular.

Programda Gülben Ergen’in 9 senedir sürdürdüğü Türkiye’nin en uzun soluklu sosyal sorumluluk projelerinden biri olan Çocuklar Gülsün Diye projesi kapsamında yaptığı işlerden bahsettiler. Anadolunun dört bir köşesinde en uzak köylere ulaşmak istediğini belirten Ergen, bu proje kapsamında gitti gördüğü yerlerin tanıştığı insanların karşılaştığı insan manzaralarının ona çok şey kattığını ve buralarda erdemin, saygının, alçak gönüllüğün soyut halini gördüğünü ifade etti.

Özay Şendir’in çocuklarını nasıl yetiştirdiği sorusu üzere başlayan sohbette Gülben Ergen’e çok kötü bir kaynana olacağını söyledi ve oğullarının evleneceği kızlara allah sabır versin dedi. Gülben Ergen çocuklarını yetiştirme tarzını iyi insan olmayı, erdemli olmayı en öne koyup çocuklarına bunları aşılamaya çalıştığını, erkek çocukları oldukları için kadına şiddet konusunda özellik hassas olduğunu ve onlar için bir kariyer yolu çizmediğini ve düşe kalka kendileri öğrenecekleri bir alan sunmaya çalıştığını söyledi.

Özay Şendir insanların Gülben Ergen’in ne yaptığından çok nasıl yaşadığını merak ettiklerini söyleyince Gülben Ergen merak edilecek bir şey olmadığını neden merak ettiğini anlayamadığını belirtti. Özay Şendir çok merak edilen Gülben Ergen yeniden evlenecek mi sorusunu da iletince Gülben Ergen aile hayatını çok sevdiğini ancak çok yanlış bir evlilik yaptığı için çok yaralandığını artık yoğurdu üfleyerek yiyeceğini ifade etti.

İşte O Program: 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu