MüzikMüzik Haber

Gülçin Ergül’den Hepsi Açıklaması: İllallah!

Şarkıcı Gülçin Ergül, geçtiğimiz günlerde Özgür Aras'ın 30.yıl kutlamasına katıldı. Yakın zamanda yeni bir şarkı çıkaracağını müjdeleyen Ergül, gazetecilerin Hepsi grubu ile ilgili sorularına verdiği yanıtla dikkat çekti.

Şarkıcı Gülçin Ergül, geçtiğimiz günlerde Özgür Aras’ın 30.yıl kutlamasına katıldı. Yakın zamanda yeni bir şarkı çıkaracağını müjdeleyen Ergül, gazetecilerin Hepsi grubu ile ilgili sorularına verdiği yanıtla dikkat çekti.

Hepsi ile bir araya gelmeye ılımlı mısınız? sorusuna ‘Yoo hayır’ yanıtını veren ünlü şarkıcı, Hepsi grubunun belgeseli için henüz erken olduğunu söyledi. Bu gelişmeler üzerine Gülçin Ergül, sosyal medya hesabından açıklamada bulundu.

Ünlü şarkıcı, ”Gerçekten nasıl bir cahillik anlamıyorum ki her şarkımın öncesinde hepsi konusunu benim sordurduğumu sanabilecek kadar gerçeklik dışı sahte yorumlar yaptıran… Vücut dilim, yüzümdeki ifade bile illallah dediğimi anlatırken, hala güzel olanları inkar edip karalama çabası” ifadelerine yer verdi.

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.