Müzikonair Güliz Ayla’dan “Sarmaşık”a İddialı Klip | Müzikonair
Albüm & SingleMüzikVideo

Güliz Ayla’dan “Sarmaşık”a İddialı Klip

Söz yazarı ve besteci kimliğiyle birçok hit şarkıya imza atan ve son teklisi “Öyle Sev” ile büyük beğeni toplayan Güliz Ayla, yepyeni single çalışması “Sarmaşık”ı Sony Music etiketiyle müzikseverlerin beğenisine sunuyor.

Sözü ve müziği Güliz Ayla’ya ait olan şarkının düzenlemesi ise, başarılı sanatçının son dönemde şarkılarının aranjörlüğünü de üstlenen Ufuk Kevser’e ait.

BAMBAŞKA BİR GÜLİZ AYLA!

Şarkıları kadar giyim stiliyle de her zaman kendi tarzını yansıtan sanatçı, Halil Güzel imzalı yepyeni imaj fotoğrafları ve Galip Aksular’a ait single kapak tasarımıyla da dikkat çekiyor.

“SARMAŞIK”A İDDİALI KLİP

Bir veda manifestosu niteliğindeki cesur sözleri kadar müziği ve düzenlemesiyle de özgün bir duruşu olan şarkının video klibi de “Sarmaşık” kadar iddialı.

Son bir kez kozlarını paylaşan iki sevgilinin yüzleşmesini yansıtan, heyecan dolu sahneleri ve görsel efektleriyle öne çıkan klipte Güliz Ayla başarılı performansıyla göz doldururken, partner olarak kendisine dansçı ve oyuncu Can Gökdoğan eşlik etti.

Greenbox tekniğiyle çekilerek boyutlandırılan ve sarmaşık efektleriyle zenginleştirilen video klibin yönetmenliğini Murat Joker, görüntü yönetmenliğini ise Varol Şahin üstlendi.

“Sarmaşık” klibi sahneleri kadar kostümleriyle de dikkat çekiyor. Güliz Ayla’nın idialı kıyafetleriyle göz doldurduğu ve siyah-beyaz kaydedilen klibin stylinginde ise Görkem Öden’in imzası bulunuyor.

GÜLİZ AYLA “SARMAŞIK” ŞARKI SÖZLERİ:

Sen değilsin yansımam ilk defa aynada

Ben gittim bu oyundan

Ama söylemek istediklerim var son defa

Biz böyle değildik, kim düştü ilk?

Kim attı kendini uçurumdan?

Aaah

Koynumda yatmak varken

Boynumu büktün ah ah ah yazık

Bize can versin diye diktik

Dolandı boynumuza sarmaşık

Her yeni bir macera yaşamak istediğin zamanlar gidecek misin?

Ben aynı verandada aynı elbise elimde sigara bekler miyim?

Biz böyle değildik, kim düştü ilk?

Kim attı kendini uçurumdan?

Aaah

Koynumda yatmak varken

Boynumu büktün ah ah ah yazık

Bize can versin diye diktik

Dolandı boynumuza sarmaşık

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu