Gülşen Yılbaşı Gecesi Gündoğdu Meydanı'nda Konser Verecek! -
MüzikMüzik Haber

Gülşen Yılbaşı Gecesi Gündoğdu Meydanı’nda Konser Verecek!

Ünlü sanatçı ve yazar Onur Akay, yılbaşı gecesi Gülşen’in 5 milyon TL kazanacağını, Ajda Pekkan’ın da yılbaşı gecesi tekerlekli sandalye kullanacağını ve oturarak şarkı söyleyeceğini iddia etti.

Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, “Ajda Pekkan ve Gülşen’in yılbaşı programları!” başlıklı bugünkü yazısında, Kasım ayında evinde düşen ve kalça kemiğinde oluşan kırık nedeniyle ameliyat masasına yatan ünlü sanatçı Ajda Pekkan’ın, yılbaşı gecesi tekerlekli sandalye kullanacağını ve oturarak şarkı söyleyeceğini açıkladı. Pekkan’ın bu akşam Külliye’de gerçekleşecek ödül törenine katılarak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Büyük Ödülü’nü alacağını da ifade eden Akay, Pekkan’ın ödül törenine de tekerlekli sandalye ile katılacağını iddia etti.

Gülşen Yılbaşında 5 Milyon TL Kazanacak

Onur Akay, ayrıca imam hatip liselilere yönelik sözleri nedeniyle hakkında dava açılan ve 4 gün cezaevinde kalan şarkıcı Gülşen’in, Yılbaşı gecesi İzmir Gündoğdu Meydanı’nda sahneye çıkacağını ve yılbaşı konseri için tam 5 milyon TL alacağını duyurdu.

İşte Onur Akay’ın o yazısı:

“Gülşen, yılbaşı gecesi daha önce Tarkan’ın da konser verdiği İzmir Gündoğdu Meydanı’nda sahneye çıkacak. Gülşen, yılbaşı konseri için tam 5 milyon TL alacak.

Ajda Pekkan yılbaşı gecesi oturarak konser verecek!
Kasım ayında evinde düşen ve kalça kemiğinde oluşan kırık nedeniyle ameliyat masasına yatan ünlü sanatçı Ajda Pekkan, bu akşam Beştepe de Külliye de gerçekleşecek ödül törenine katılarak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Büyük Ödülü’nü alacak. Pekkan’ın ödül törenine de tekerlekli sandalye ile katılacağını öğrendim.
Ajda Pekkan yılbaşı gecesi ise Kıbrıs’ta bir otelde sahne alacak. Sahne öncesinde fizik tedaviye devam eden sanatçı, yılbaşı programında yine tekerlekli sandalye kullanacak ve oturarak şarkı söyleyecek. Pekkan yılbaşı sahnesinden 1.5 milyon TL kazanacak.

Ajda Pekkan, bu akşam Beştepe de Külliye de gerçekleşecek ödül törenine katılarak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Büyük Ödülü’nü alacak. Pekkan’ın ödül törenine de tekerlekli sandalye ile katılacağını öğrendim.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)