Gülşen'e Milletvekili Adaylığı Mı Teklif Edildi? -
MüzikMüzik Haber

Gülşen’e Milletvekili Adaylığı Mı Teklif Edildi?

Ünlü Şarkıcı Gülşen'e CHP'den milletvekili adaylığı teklifi yapıldığı iddiaları ortalığı karıştırırken, yurt dışında olan sanatçıdan avukatı yolu ile OnurAkayMedya'ya özel açıklama geldi.

Ünlü Şarkıcı Gülşen’e CHP’den milletvekili adaylığı teklifi yapıldığı iddiaları ortalığı karıştırırken, yurt dışında olan sanatçıdan avukatı yolu ile OnurAkayMedya’ya özel açıklama geldi.

Ak Parti’nin birçok ünlüye milletvekili teklif götürdüğü bu günlerde, Cumhuriyet Halk Partisi’nden de ünlü bir sanatçıya teklif götürüldüğü iddia edildi. Müge Anlı, Fulya Öztür gibi isimlerinin gündemde olduğu siyaset arenasında, ünlü şarkıcı Gülşen’e de CHP’den milletvekili adaylığı teklifi yapıldığı iddia edildi. Siyasi kulisler bu iddia ile çalkalanıyorken, yurt dışında olan sanatçıdan avukatı yolu ile özel açıklama geldi. OnurAkayMedya Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Barış Durak’ın Gülşen’in avukatından öğrendiği bilgiye göre, Gülşen siyaseti düşünmediğini söylüyor ve yerinin meclis değil sahne olduğununun altını çiziyor. Ayrıca şarkıcının yılbaşı konseri ve diğer konserlerinin ardından İspanya’ya gittiği ve oğlu Aruz’la yaşamını orada sürdürdüğü, ayrıca sanatçının seçimlere kadar Türkiye’ye gelmeyeceği ve seçim sonuçlarına göre ülkeye dönüp dönmeyeceğine karar vereceği öğrenildi.

İmam Hatiplilere yönelik sözleri nedeniyle hakkında 3 yıla kadar hapis cezası talep edilen Gülşen’in ‘halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama’ suçundan 1 yıldan 3 yıla kadar hapis cezasına çarptırılmasını talep edilmişti.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)