MüzikMüzik HaberVitrin

Gülşen’in Başına Geçmişte Neler Gelmiş?

Son dönemlerde sahnede seçtiği kıyafetlerle gündemde olan Gülşen geçmişte de cesurmuş ve başına ne gelirse gelsin bir şekilde ayakta durmayı başarmış.

Son dönemlerin magazin ismi Gülşen’in geçmişine kısa bir yolculuk yapınca karakter olarak ne kadar güçlü ve hırslı olduğunu görebiliyoruz. Gülşen, yeni bir karakter çizmiyor. O hep böyleymiş.

İlk evliliğini 20 yaşında Murat Varol’la yapan Gülşen hep iddialı ve güçlü isimlerle birliktelik yaşamış. Erol Köse, Reha Muhtar, mimar Fahrettin Aykut bu isimler arasında. Ses getiren sahne hayatı kadar aşk hayatı da iddialıymış. Gülşen İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müziği Nazariyatı öğrencisi ancak o dönemlerde aynı zamanda barlarda sahneye çıktığı için okulunu yarıda bırakmak zorunda kalmış. Ama şans yüzüne gülmüş ve sahne alırken keşfedilerek ilk albümünü çıkartmayı başarmış.

Bu arada Gülşen aynı zamanda da dövüş sporlarına meraklı. Bu tutkusu küçük yaşlarda başlayan Gülşen lisede karate eğitimi almış ve bir siyah kuşağı bulunuyor. Ailenin üçüncü çocuğu olan Gülşen’i babası önce istememiş. Annesi kürtaj olmaya giderken babası son anda bu kararından vazgeçmiş.

6 yaşında çamaşır suyu içmiş, 8 yaşında da kamyon çarpmış. İki kere ölümden dönen Gülşen hayatta kalmayı başarmış. Gülşen hayata karşı direnme gücünü zaten o yıllarda sınamaya başlamış.

Gülşen’in korkusuz bakışları ve inatçı kişiliği yeni bir durum değil yani. Gülşen hep güçlüymüş.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu