MüzikMüzik HaberÖzelVitrin

Gülşen’in Bestesini Alıntılayıp “Geççek” Şarkısına Monte İddiası!

Tarkan'ın "Geççek" şarkısının aranjörü Ozan Çolakoğlu'nun, eşi Gülşen'in bestesinden alıntı yaparak ''Geççek'' şarkısına monte ettiği konuşuluyor.

Tarkan uzun bir aradan sonra tekli çıkarttı. Megastar’ın aylar önce duyurduğu ve göz bebeğim dediği “Geççek” şarkısı sosyal medyayı ikiye böldü.

İlgili Haber: https://muzikonair.com/tarkan-yeni-sarkisi-icin-kesenin-agzini-acti/

Tarkan “Geççek” isimli şarkısını yayınlamadan önce sevenleriyle klibe ait küçük görseller ve videolar paylaştı.

İlgili Haber: https://muzikonair.com/tarkan-beklenen-haberi-verdi-geri-sayim-basladi/

Dün akşamüzeri video klibiyle birlikte yayınlanan şarkı sanat camiasından siyaset dünyasına kadar herkesi ikiye böldü. Tarkan’ın şarkısında sözlere dikkat edenler bunun politik bir şarkı olup olmadığı polemiğini çıkarttı.  Posta yazarı Murat Özer, şarkı hakkında “CHP sipariş etti” derken, programın moderatörü Aktaş, Özer’e bilgiyi nereden aldığını sordu. Özer, kanıt olarak CHP’lilerin yaptığı paylaşımları gösterdi.

İlgili Haber: https://muzikonair.com/murat-ozer-tarkana-geccek-sarkisini-chp-siparis-etti/

Tarkan’ın “Geççek” isimli yeni şarkısına siyasi isimlerden de paylaşımlar geldi. Meral Akşener ve Fahrettin Koca’nın yaptığı farklı anlam içeren yorumlar akıllara, “Şarkı salgın için mi yoksa siyasi amaçlı mı yapıldı?” sorularını getirdi.

İlgili Haber: https://muzikonair.com/tarkanin-yeni-sarkisina-meral-aksener-ve-fahrettin-kocadan-farkli-yorumlar-geldi/

Daha bir gün geçmeden şarkı 2 buçuk milyonun üzerinde izlendi. Tüm bu tartışmalar devam ederken Erol Köse’nin Deniz Arcak albümünde keşfettiği ve ilk kez aranjörlük yaparak Ozan Çolakoğlu’nun kariyerini başlatan Erol Köse’den ilginç bir paylaşım geldi.

Bir dönem Gülşen’le sevgili olan Köse ile Ozan Çolakoğlu’nun o dönemde yakın arkadaş olduğu biliniyordu. Köse ve Gülşen ayrıldıktan Erol Köse’nin yakın arkadaşı olan Ozan Çolakoğlu’nun Gülşen’le evlenmesi soru işaretleri yaratmıştı.

Köse, dün sosyal medyasından yaptığı paylaşımlarla ilginç bir konuya dikkat çekti. Tarkan’ın yeni çıkarttığı şarkının aranjörü olan Çolakoğlu’nun, bu şarkıda yaptığı aranjelerle daha önce karısı Gülşen’in “Yatcaz Kalkcaz” ve “Bangır Bangır” şarkılarına yaptığı aranjelerin benzer olduğunu söyledi.

Erol Köse yaptığı açıklamada, “Ozan Çolakoğlu çok kabiliyetli bir çocuktu. Biz çok şans verdik kendisine. Çok da güzel işler yaptı ama heyecanını kaybetti evlenip çoluk çocuğa karıştıktan sonra. Böyle büyük bir hata nasıl yapılır? Bir tarafta eşi ve şarkıları bir tarafta da dünya starı Tarkan var. Yani biraz Yenilikçi olmalıydı. 7 sene önce kullanarak yaptığı yeni aranjeyi değil…” dedi.

Erol Köse’nin bu açıklamaları yeni bir tartışmanın fitilini ateşleyecek gibi görünüyor. Acaba gerçekten Ozan Çolakoğlu eşinin “Yatcaz Kalkcaz” ve “Bangır Bangır” şarkılarından esinlenerek mi bu aranjeyi yaptığı merak konusu…

 

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.