Müzikonair Gülşen’in Sahnede Yaptığı Göndermeye Ahmet Hakan’dan Uyarı Geldi: İmam Hatiplilere Dikkat Et | Müzikonair
GündemSosyalVitrin

Gülşen’in Sahnede Yaptığı Göndermeye Ahmet Hakan’dan Uyarı Geldi: İmam Hatiplilere Dikkat Et

Cezaevinden çıktıktan uzun süre sonra sahnelere dönen Gülşen, kendisini dinlemeye gelenlere "Aranızda emniyetten kimse var mı?" diye sorarak bir gönderme yapmıştı. Ahmet Hakan, bu sözlere karşılık şarkıcıya yönelik bir uyarıda bulundu. 

Cezaevinden çıktıktan uzun süre sonra sahnelere dönen Gülşen, kendisini dinlemeye gelenlere “Aranızda emniyetten kimse var mı?” diye sorarak bir gönderme yapmıştı. Ahmet Hakan, bu sözlere karşılık şarkıcıya yönelik bir uyarıda bulundu.

Gülşen’in İmam Hatiplilere yönelik sözleri yüzünden tutuklanmasını hatırlatan Hürriyet Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan, “Aman İmam Hatiplilere dikkat et Gülşen” diye uyarı yaptı. Ahmet Hakan, yazısının devamında ise şu sözlere yer verdi:

“Gülşen’in yeniden sahnelere dönmesi, hayatın yeniden olağan akışına dönmesi gibi bir şey. Biraz saygısızca olsa da yaşandı bitti her şey. Artık her şey normale döndü yani. Sahnelere yeniden dönmesini memnuniyetle karşıladığım Gülşen, bir iddiaya göre sahne aldığı mekânda şöyle demiş: ‘Aranızda emniyetten kimse var mı?’ Güzel espri. Şahane mizah. Gülümsedim tabii. Fakat Gülşen’i uyarıyorum: O mekânlarda emniyetten kimse olmaz. Ama mutlaka bir imam hatipli olur. İmam hatipliler artık hiç olmayacak yerlerde olabiliyor Gülşen. Onlara sallarken üç kere düşünsen iyi edersin yani”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu