Güven Yüreyi'nin Yeni Teklisi İlk Kez Radyo İzmir'de! -
MüzikMüzik HaberVitrin

Güven Yüreyi’nin Yeni Teklisi İlk Kez Radyo İzmir’de!

'Sen Maşallah' ve 'Başka Biri' isimli çalışmaları milyonlarca kişi tarafından dinlenen Güven Yüreyi’nin yeni çalışması “Dibe Vurdum”, dijital platformlardan önce ilk kez Radyo İzmir’de dinleyenlerle buluşacak.

‘Sen Maşallah’ ve ‘Başka Biri’ isimli çalışmaları milyonlarca kişi tarafından dinlenen Güven Yüreyi’nin yeni çalışması “Dibe Vurdum”, dijital platformlardan önce ilk kez Radyo İzmir’de dinleyenlerle buluşacak.

Radyo İzmir’in beğeniyle takip edilen programı “Serkan Boz’la Müziğe Dair”e konuk olan Güven Yüreyi, yeni single çalışması hakkında bilgi verdi. 100 milyon izlenmeyi aşan ‘Sen Maşallah’ ile önemli bir çıkış yakalayan Güven Yüreyi, son çalışması “Dibe Vurdum”un 23 Ekim Cuma günü 15:30’dan sonra tüm dijital platformlarda olacağını aktardı.

Söz ve bestesi Berk Telkıvıran’a ait “Dibe Vurdum” parçasının demosunu ilk kez 2011 yılında duyduğunu aktaran Güven Yüreyi, yeni çalışmasının hikayesini şöyle paylaştı:
“2011 yılında ‘Dibe Vurdum’un demosundan çok etkilendim, ama tabi o zamanlar küçüğüm ve daha sektörde ilerlememişim. Fakat yazdım bir kenara, bunu söyleyeceğim diye. Tabi sonrasında O Ses Türkiye’ye katılmam, Sen Maşallah ve ardından diğer sinle çalışmalarım oldu. Geçen doğum günümde İbrahim Telkıvıran, kardeşinin elindeki çalışmadan bahsedince, yıllar öncesinden bildiğim parçayı ezberimden okudum. Demoda kaldığını öğrenince hemen Berk’e ulaştım. Sonrasında hazırlıkları yaparak seslendirdik ve klip hazırladık.”

Güven Yüreyi, Serkan Boz’un talebi üzerine yeni çalışmasını dijital platformlardan yayınlanmadan önce Radyo İzmir dinleyicisine ulaştıracağı sözünü verdi. Yüreyi’nin “Dibe Vurdum” çalışması, ilk kez 22 Ekim Perşembe akşamı 20:30’da “Serkan Boz’la Müziğe Dair” programında müzikseverlerle buluşacak.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)