Ana Sayfa » Müzik » Hadi Elazzi’den Müzik Sektörüne Girmek İsteyen Müzisyenlere Müjde!

Hadi Elazzi’den Müzik Sektörüne Girmek İsteyen Müzisyenlere Müjde!

oduller-reklam-banner

Gripin, Göksel, Emre Aydın ve Vega gibi sanatçılarla çalışan GRGDN’nin kurucusu Hadi Elazzi, müzik yazarı Tolga Akyıldız’ın Instagram’da canlı yayın konuğu oldu.

Adele, Björk gibi dünyaca tanınmış isimleri GRGDN’nin global kataloğunda yer veren Hadi Elazzi, Türkiye’de çok yetenekli müzisyenlerin olduğuna dikkat çekti. Elazzi, bir döneme damga vuran “Sing Your Song” gibi yarışmaların düzenlenerek yeni yeteneklerin keşfedilip desteklenebileceğine vurgu yaptı.

Yetenekli kişilere yol göstermek gerektiğini söyleyen başarılı yapımcı, GRGDN Music bünyesinde bir atölye kurduklarını belirtti. Keşfedilmemiş yetenekleri ortaya çıkarmayı ve aynı zamanda bunu bir sosyal sorumluluk projesi olarak gördüklerini belirten Elazzi, sektöre girmek isteyen müzisyenlere seslendi:

“Herkesin pahalı ses kartlarıyla, klavyelerle çalışma imkanı olmuyor. Biz diyoruz ki demonuzu yollayın, atölyemizde gelin şarkınızı kaydedin, karşılığında sizden hiçbir şey istemiyoruz. Tek talep ettiğimiz şey siz yayınladığınız zaman sadece Gergedan Atölye’de çalışılmıştır ibaresini koyun.”

İşte o yayın:

Reklam
oduller-reklam-banner
haberalani