MüzikMüzik Haber

Hadise 23 Nisan’ı Çocukluk Fotoğrafıyla Kutladı

Ünlü şarkıcı Hadise, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için sosyal medya hesabından duygusal açıklamalarda bulundu. Ünlü şarkıcının paylaşımındaki önlüklü fotoğrafı ise sosyal medya gündeminde bomba etkisi oluşturdu.

Mehmet Dinçerler ile vlilik hazırlığında olan Hadise, sosyal medyasından 23 Nisan  Ulusal Egemenlik ve Çocuk Çocuk Bayramı’nı kutladı. Ünlü şarkıcı çocukluğuna da yer verdiği paylaşımıyla sevenlerini şaşırttı.

Çocukluk yıllarından bir okul karesini paylaşan Hadise, hayranlarını  geçmişe götürdü. Ünlü şarkıcı paylaşımının altına, “Daha boyum mikrofona zor yeterken, Türkiye’den çok uzaklarda da kutlardım 23 Nisan’ı… Başka bir ülkede doğmuş olsam da her sene okulda 23 Nisan’ı kutlardık. Okulumuz buna izin verirdi. Türk ya da değil tüm çocuklarla birlikte kutlardık. Atatürk’ün tüm dünya çocuklarına armağan ettiği gibi” notunu düştü.

Son zamanlarda sosyal medyada hakkında çıkan dedikodular yüzünden olumsuz eleştiri yağmuruna tutulan Hadise, “Özgür olmak, istediğini istediğin an yapmak, herkesi eşit görmek ve olduğu gibi kabul etmek ne büyük bir erdem. 23 Nisan kutlu olsun. Atamızı saygıyla anıyorum…”  diyerek sözlerini noktaladı.

İŞTE  O PAYLAŞIMLAR!

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu