MüzikMüzik Haber

Hadise İddialara Sahneden Yanıt Verdi: Bizde Kitap Tekrar Okunmaz

Mehmet Dinçerler ile boşandıktan sonra sahnelere hız veren Hadise'nin eski kocasıyla yeniden barıştığı iddia edilmişti. Hadise bu iddialara sahneden yanıt verdi ve "Bizde bir kitap tekrar okunmaz" dedi.

Mehmet Dinçerler ile boşandıktan sonra sahnelere hız veren Hadise’nin eski kocasıyla yeniden barıştığı iddia edilmişti. Hadise bu iddialara sahneden yanıt verdi ve “Bizde bir kitap tekrar okunmaz” dedi.

Hadise ile Mehmet Dinçlerler, 30 Nisan 2022 tarihinde Çırağan Sarayı’nda aile arasında gerçekleşen törenle hayatlarını birleştirmişti. Sessiz sedasız evlenen ikili evliliklerinin 5. ayında olaylı şekilde ayrılmıştı.

Son olarak bir sosyal medya paylaşımındaki mavi gömlekli kişinin eski eşi olduğu iddialarıyla gündeme gelen Hadise bu iddialara konserinde yanıt verdi. Hadise konserinde “Süperman” şarkısının sözleriyle pankart açan hayranına karşı, son dönemlerde hakkında çıkan haberlere göndermede bulundu ve şunları söyledi:

Bazıları eskilere takıldığımızı düşünüyor. Bizde kitap tekrar okunmaz.

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.