MüzikMüzik Haber

Hadise Müziğiyle, Demet Akalın ve Berkay Olaylarla Konuşuldu

MTM (Medya Takip Merkezi) tarafından yapılan araştırmada aralarında muzikonair.com ‘un da olduğu yazılı,görsel ve dijital medyada 2 – 8 Eylül tarihleri arasında en çok haber olan ünlü şarkıcılar belirlendi.

İstatistiklere göre hemen her hafta listede zirveye yerleşen Demet Akalın 39 yazılı basın, 79 görsel basın ve 683 internet haberi olmak üzere toplamda 801 haberle bu haftanın da birincisi oldu. Akalın, geçtiğimiz hafta özellikle çocuğuna özel öğretmen tutmak istediği için eleştirilmişti.

Listenin ikinci sırasında 735 haberle Demet Akalın’ı şarkıcı Berkay takip etti. Hemen her yaptığı olay olan Berkay, Yıldız Tilbe’nin konserinde maske takmayınca topa tutulmuştu.

En çok haber olan sanatçılar listesinin üçüncü sırasında ise 630 haberle “Küçük Bir Yol” adlı şarkısıyla dünya listelerine adını yazdıran Hadise oldu. Hadise’nin şarkısı hem Türkiye’de hem de yurt dışında listeleri adeta ele geçirdi.

medya takip merkezi mtm hadise demet akalın berkay

Bir önceki haftanın listesi için tıklayın.

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.